1. Dzisiejsze mecze
  2. Premier League
  3. Dreams FC vs Karela United FC

Dreams FC vs Karela United FC transmisja online, przewidywania i pojedynki bezpośrednie


Zdarzenia meczowe:

Dreams FC vs Karela United FC Typy meczowe

Najczęstszym rezultatem meczy mięczy Dreams a Karela United FC jest wynik 0-0. 3 meczy zakończyło się tym wynikiem.
Najczęstszy rezultat meczy między Dreams a Karela United FC to 0-0. 4 mecze zakończyły się tym rezultatem.
Bilans Dreams w ostatnich 5 meczach u siebie z Karela United FC to: 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażki. Różnica bramek: 4-1 dla Dreams.
Podczas ostatnich 9 spotkań, Dreams wygrał 2 razy, były 4 remisy, a Karela United FC wygrał 3 razy. Różnica bramek to 6-5 na korzyść Karela United FC.
Mecze w ostatnim sezonie: 0-0 ((Dreams u siebie) i 2-0 (Karela United FC u siebie).
Czy wiecie, że 27% strzelonych bramek Dreams zdobywa między minutami 0-15?
Czy wiecie, że 38% strzelonych bramek Karela United FC zdobywa między minutami 76-90?
Przed własną publicznością Dreams nie ma na koncie przegranej z Karela United FC od 5 spotkań.
Dreams nie strzelił gola w 1 z ich 14 meczy u siebie w Premier League w tym sezonie.
Karela United FC nie strzelił gola w 5 z ich 15 meczy na wyjeździe w Premier League w tym sezonie.
Dreams zdobywał przynajmniej jednego gola w 7 kolejnych meczach.
Karela United FC zdobywał przynajmniej jednego gola w 10 kolejnych meczach.
Dreams wygrywa 1. połowę w 18% swoich meczy, Karela United FC w 15% swoich meczy.
Dreams wygrywa 18% połowy meczu, Karela United FC wygrywa 15%.
W ich ostatnim spotkaniu był remis. (0- 0)
Gdy Dreams prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 83% swoich meczy.
Gdy Karela United FC prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 33% swoich meczy.
Gdy Dreams przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 0% swoich meczy.
Gdy Karela United FC przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 12% swoich meczy.
Występy Karela United FC w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Dreams.
Karela United FC przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy przeciwko Dreams (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Dreams wygrał 1, Karela United FC wygrał 2, 2 zremisowano.
Karela United FC przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Premier League przeciwko Dreams.
Dreams wygrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Premier League przeciwko Karela United FC.
Dreams zdobywa 0.6 gole w meczu przeciwko Karela United FC, a Karela United FC strzela 0.8 przeciwko Dreams (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Dreams i Karela United FC to 1.4.
Dreams zdobywa 1.8 gole grając u siebie, a Karela United FC strzela 1 gole grając na wyjeździe (średnio).
W Premier League Karela United FC ma lepsze osiągnięcia niż Dreams.
1/28

Dreams FC vs Karela United FC Mecze bezpośrednie

Dreams FC
Mecze:9
Karela United FC
33%
Wygrane: 3
33%
Remisy: 3
33%
Wygrane: 3
Ostatnie spotkania
  1. Flag GHAPremier League
    2 cze 2024
    Dreams FCDreams FC
    1 : 0
    Karela United FCKarela United FC
  2. Flag GHAPremier League
    17 sty 2024
    Karela United FCKarela United FC
    0 : 0
    Dreams FCDreams FC
  3. Flag GHAPremier League
    4 mar 2023
    Dreams FCDreams FC
    0 : 0
    Karela United FCKarela United FC
  4. Flag GHAPremier League
    25 wrz 2022
    Karela United FCKarela United FC
    2 : 0
    Dreams FCDreams FC
  5. Flag GHAPremier League
    17 kwi 2022
    Karela United FCKarela United FC
    1 : 0
    Dreams FCDreams FC

Dreams FC vs Karela United FC Forma

Dreams FCDreams FC
  1. Flag GHAPremier League
    12 cze 2024
    Dreams FC
    8 : 1
    Real Tamale United
  2. Flag GHAPremier League
    8 cze 2024
    Accra Lions
    1 : 0
    Dreams FC
  3. Flag GHAPremier League
    5 cze 2024
    Akra Great Olympics
    0 : 0
    Dreams FC
  4. Flag GHAPremier League
    2 cze 2024
    Dreams FC
    1 : 0
    Karela United FC
  5. Flag GHAPremier League
    26 maj 2024
    Bibiani Gold Stars FC
    2 : 1
    Dreams FC
Karela United FCKarela United FC
  1. Flag GHAPremier League
    9 cze 2024
    Karela United FC
    4 : 2
    Samartex
  2. Flag GHAPremier League
    2 cze 2024
    Dreams FC
    1 : 0
    Karela United FC
  3. Flag GHAPremier League
    25 maj 2024
    Karela United FC
    2 : 1
    Nsoatreman FC
  4. Flag GHAPremier League
    19 maj 2024
    Bechem United
    3 : 1
    Karela United FC
  5. Flag GHAPremier League
    4 maj 2024
    Karela United FC
    1 : 0
    Nations FC

Dreams FC vs Karela United FC Tabela

PozDrużynaWRPMPkt
10Bibiani Gold Stars FC1210113346
11Dreams FC129123345
12Heart of Lions1111113344
13WA All Stars135153344
14Karela United FC1110123343
15Hearts of Oak1012113342

Informacje o spotkaniu