Dreams

Dreams

  • Kraj:

    Flag GHA Ghana
  • Miasto:

    Madina
  • Stadion:

    Dawu Stadion
  • Pojemność:

    10000

Dreams FC Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Dreams FC w telewizji.

1.  Zaloguj się do swojego konta w Betclick (Nie masz jeszcze konta? (zarejestruj się tutaj)

2. Wejdź do sekcji sport i oglądaj najlepsze ligi Europy i wiele więcej

Wyniki

Flag GHA Premier League

  • 22 May
    1. Dreams
      2
    2. Legon Cities FC
      0
  • 19 May
    1. Dreams
      1
    2. Heart of Lions
      2
  • 15 May
    1. Dreams
      2
    2. Bechem United
      1

Flag GHA FA Cup

  • 2 May
    1. Dreams
      1
    2. Soccer Intellectuals FC
      0

Tabela

Flag GHA Premier League 23/24

PozDrużynaWRPMPkt
1Samartex17493055
2Nations FC146103048
3Aduana Stars151143046
4Medeama SC137103046
5Nsoatreman FC136113045
6Bechem United111183044
7Accra Lions128103044
8Berekum Chelsea135123044
9WA All Stars125133041
10Asante Kotoko117123040
11Bibiani Gold Stars FC1010103040
12Hearts of Oak911103038
13Dreams FC108102838
14Karela United FC910113037
15Heart of Lions811113035
16Akra Great Olympics89122933
17Bofoakwa Tano61593033
18Real Tamale United84172928