1. Dzisiejsze mecze
  2. 2. Dywizja Grupa 1
  3. Kvik Halden FK vs Pors Grenland

Kvik Halden FK vs Pors Grenland transmisja online, przewidywania i pojedynki bezpośrednie


Gdzie obejrzeć Kvik Halden FK vs Pors Grenland:

Nie znaleziono kanałów i transmisji na żywo.
Informacje o transmisjach TV i streamingach na tej stronie pochodzą od naszych oficjalnych partnerów i obejmują wyłącznie legalnych i licencjonowanych nadawców. Niektóre linki mogą być linkami afiliacyjnymi.
Zdarzenia meczowe:

Kvik Halden FK vs Pors Grenland Mecze bezpośrednie

Kvik Halden FK
Mecze:  3
Pors Grenland
100%
Wygrane: 3
0%
Remisy: 0
0%
Wygrane: 0
Ostatnie spotkania
  1. NOR flag2. Dywizja Grupa 1
    6 kwi 2026
    Pors GrenlandPors Grenland
    0 : 1
    Kvik Halden FKKvik Halden FK
  2. NOR flag2. Dywizja Grupa 4
    15 paź 2016
    Pors GrenlandPors Grenland
    1 : 2
    Kvik Halden FKKvik Halden FK
  3. NOR flag2. Dywizja Grupa 4
    26 cze 2016
    Kvik Halden FKKvik Halden FK
    6 : 0
    Pors GrenlandPors Grenland

Kvik Halden FK vs Pors Grenland Forma

Kvik Halden FKKvik Halden FK
  1. NOR flag2. Dywizja Grupa 1
    10 paź 2026
    Sotra SK
    3 : 0
    Kvik Halden FK
  2. NOR flag2. Dywizja Grupa 1
    3 paź 2026
    Kvik Halden FK
    2 : 3
    Bjarg
  3. NOR flag2. Dywizja Grupa 1
    27 wrz 2026
    SK Traeff
    0 : 4
    Kvik Halden FK
  4. NOR flag2. Dywizja Grupa 1
    19 wrz 2026
    Kvik Halden FK
    0 : 2
    FK Jerv
  5. NOR flag2. Dywizja Grupa 1
    13 wrz 2026
    Arendal FK
    2 : 0
    Kvik Halden FK
Pors GrenlandPors Grenland
  1. NOR flag2. Dywizja Grupa 1
    10 paź 2026
    Mjondalen IF
    1 : 0
    Pors Grenland
  2. NOR flag2. Dywizja Grupa 1
    3 paź 2026
    Pors Grenland
    4 : 1
    FK Vidar
  3. NOR flag2. Dywizja Grupa 1
    26 wrz 2026
    Sotra SK
    3 : 2
    Pors Grenland
  4. NOR flag2. Dywizja Grupa 1
    20 wrz 2026
    Pors Grenland
    2 : 0
    Lysekloster
  5. NOR flagPuchar Norwegii
    16 wrz 2026
    Pors Grenland
    2 : 1
    Stabaek

Kvik Halden FK vs Pors Grenland Tabela

PozDrużynaWRPMPkt
6Notodden10582335
7Kvik Halden FK10492334
8SK Traeff9682333
9Arendal FK76102327
10Pors Grenland75112326
11IL Sandviken74122325

Informacje o spotkaniu

Informacja o treści

Informacje o transmisjach telewizyjnych i streamingowych publikowane na tej stronie pochodzą z danych dostarczanych przez naszych oficjalnych partnerów transmisyjnych i dotyczą wyłącznie meczów oraz programów emitowanych przez licencjonowanych posiadaczy praw.

Transmisje mogą być dostępne na różnych platformach, w tym w telewizji naziemnej, kablowej, satelitarnej, IPTV, radiu oraz w oficjalnych aplikacjach mobilnych i desktopowych nadawców. W miarę możliwości udostępniamy linki do transmisji oferowanych bezpośrednio przez oficjalnych nadawców.

Należy pamiętać, że dostęp do niektórych transmisji może wymagać posiadania ważnej subskrypcji lub uwierzytelnienia u dostawcy telewizji lub internetu. Sporticos nie hostuje transmisji na żywo i nie linkuje do nielegalnych, pirackich ani nieoficjalnych serwisów streamingowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane informacje o transmisjach były jak najbardziej aktualne i precyzyjne. Harmonogramy transmisji oraz dostępność platform mogą jednak ulec zmianie. Jeśli zauważysz brakujące lub nieprawidłowe informacje, zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli je zweryfikować i zaktualizować.