1. Dzisiejsze mecze
  2. 2. Dywizja Grupa 1

Norwegia 2. Dywizja Grupa 1

  • Kraj:

    NOR flag Norwegia
  • Sezon:

    2026 / 2026
  • Zaczyna się:

    2026-04-05
  • Kończy się:

    2026-11-01

2. Dywizja Grupa 1 Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz 2. Dywizja Grupa 1 w telewizji.

Wyniki

25. kolejka

  • 24 Oct
    1. FK Vidar
      0
    2. Lysekloster
      2
  • 24 Oct
    1. Pors Grenland
      0
    2. IL Sandviken
      0
  • 24 Oct
    1. FK Eik-Tonsberg
      3
    2. Kvik Halden FK
      0
  • 24 Oct
    1. Sotra SK
      5
    2. Notodden FK
      2
  • 24 Oct
    1. Mjondalen IF
      1
    2. Brattvaag
      4

Tabela

2. Division 2026, Group 1

PozDrużynaWRPMPkt
1FK Jerv17522456
2Brattvaag16362551
3Bjarg16262450
4Mjondalen IF16272550
5Sotra SK14382545
6Notodden105102535
7Kvik Halden FK104112534
8SK Traeff9782434
9Pors Grenland86112530
10Arendal FK86102430
11IL Sandviken75132526
12Lysekloster57132522
13FK Eik-Tonsberg41202513
14FK Vidar34182513