1. Dzisiejsze mecze
  2. First Division A

Belgia First Division A

  • Kraj:

    Flag BEL Belgia
  • Sezon:

    2023 / 2024
  • Zaczyna się:

    2023-07-28
  • Kończy się:

    2024-05-26

First Division A Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz First Division A w telewizji.

Wyniki

27. kolejka

  • 25 Feb
    1. KAS Eupen
      0
    2. Cercle Brugge
      2
  • 25 Feb
    1. Union Saint-Gilloise
      2
    2. Standard Liege
      1
  • 25 Feb
    1. KAA Gent
      2
    2. Royal Antwerpia
      2
  • 25 Feb
    1. FC Brugge
      1
    2. RSC Anderlecht
      2
  • 24 Feb
    1. Yellow-Red KV Mechelen
      3
    2. KV Kortrijk
      0
  • 24 Feb
    1. St. Truidense VV
      1
    2. KVC Westerlo
      0
  • 24 Feb
    1. RWD Molenbeek 47
      1
    2. Oud-Heverlee Leuven
      1
  • 23 Feb
    1. Royal Charleroi SC
      0
    2. KRC Genk
      1

Tabela

Pro League 23/24

PozDrużynaWRPMPkt
1Union Saint Gilloise20522765
2Anderlecht15922654
3Club Brugge12962745
4Antwerp12962745
5Cercle Brugge134102743
6Genk111052643
7Gent111062743
8KV Mechelen116102739
9St. Truidense VV91082737
10Westerlo78122729
11Standard Liege610112728
12Oud-Heverlee Leuven68132726
13Charleroi67142725
14RWD Molenbeek 4758142723
15Eupen63182721
16KV Kortrijk46172718