1. Dzisiejsze mecze
  2. Serie A
  3. Frosinone vs Udinese

Davis (76')

Frosinone vs Udinese transmisja online, przewidywania i pojedynki bezpośrednie


Zdarzenia meczowe:
  • Koniec meczu
  • 90'
    Zmiana zawodnika
    • Davis, Keinan
    • Kabasele, Christian

    Udinese Calcio dokonują zmiany w swoim zespole. Fabio Cannavaro decyduje o tym, że na boisko wchodzi Christian Kabasele, a na ławce siada Keinan Davis.

  • 90'
    Zmiana zawodnika
    • Zortea, Nadir
    • Monterisi, Ilario

    Zmiana na boisku - wchodzi Ilario Monterisi (Frosinone Calcio). Murawę opuszcza Nadir Zortea.

  • 88'
    Zmiana zawodnika
    • Brescianini, Marco
    • Gelli, Francesco

    Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Marco Brescianini (Frosinone Calcio). Na murawę wchodzi Francesco Gelli (Frosinone Calcio).

  • 87'
    Zmiana zawodnika
    • Kamara, Hassane
    • Zemura, Jordan

    Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Hassane Kamara. Na boisko wchodzi Jordan Zemura.

  • 85'
    Zmiana zawodnika
    • Lirola, Pol
    • Cuni, Marvin

    Marvin Cuni za Pol Lirola jako trzeci zmiana u gospodarze.

  • 85'
    Zmiana zawodnika
    • Harroui, Abdou
    • Reinier

    Abdou Harroui ustępuje miejsca na boisku dla Reinier.

  • 85'
    Zmiana zawodnika
    • Soule, Matias
    • Ghedjemis, Fares

    Eusebio Di Francesco dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Matias Soule. Na boisko wchodzi Fares Ghedjemis (Frosinone Calcio).

  • 77'
    Żółta kartka
    • Davis, Keinan

    Żółta kartka dla Keinan Davis.

  • 76'
    Gol !
    • Davis, Keinan (Scorer)
    • Lucca, Lorenzo (Assist)

    Gol! Keinan Davis (Udinese Calcio) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Aktualny wynik to 0-1.

    Lorenzo Lucca asystuje przy bramce.

  • 66'
    Żółta kartka
    • Perez, Nehuen

    Udinese Calcio: żółtka kartka dla Nehuen Perez.

  • 58'
    Zmiana zawodnika
    • Ehizibue, Kingsley
    • Ferreira, Joao

    Kingsley Ehizibue kończy gre na dzisiaj - prawdopodobnie w wyniku kontuzji. Na boisko w zastępstwie wbiega Joao Ferreira.

  • 46'
    Zmiana zawodnika
    • Brenner
    • Davis, Keinan

    Zmiana. Z boiska schodzi Brenner, a wchodzi Keinan Davis.

  • Rozpoczecie spotkania

Składy

Frosinone
(3-4-2-1)
(3-5-2)
Udinese
31Cerofolini20Lirola6Romagnoli5Okoli19Zortea45Barrenechea4Brescianini32Valeri18Soule21Harroui70Cheddira40Okoye31Kristensen29Bijol18Perez19Ehizibue24Samardzic11Walace32Payero12Kamara17Lucca22Brenner
Udinese
(3-5-2)

Statystyki

Posiadanie piłki
Frosinone58%
42% Udinese
Strzały
8Poza bramką35Na bramkę5

5
Strzały zablokowane
0
11
Rzuty rożne
1
0
Spalone
3
4
Strzały obronione
5
6
Faule
11
0
Żółte kartki
2
0
Czerwone kartki
0

Frosinone vs Udinese Typy meczowe

Podczas ostatnich 6 spotkań, Frosinone Calcio wygrał 1 razy, mieliśmy 2 remisy, a Udinese Calcio wygrał 3 razy.
Czy wiecie, że 26% strzelonych bramek Frosinone Calcio zdobywa między minutami 61-75?
Czy wiecie, że 26% strzelonych bramek Udinese Calcio zdobywa między minutami 46-60?
Frosinone Calcio nie strzelił gola w 4 z ich 18 meczy u siebie w Serie A w tym sezonie.
Udinese Calcio nie strzelił gola w 6 z ich 18 meczy na wyjeździe w Serie A w tym sezonie.
Udinese Calcio's bilans meczy na wyjeździe w tym sezonie: 4-8-6.
Matias Soule jest w Frosinone Calcio najlepszym strzelcem z liczbą 11 goli. Lorenzo Lucca strzelił 8 razy dla Udinese Calcio.
Nadir Zortea miał najwięcej asyst w Frosinone Calcio z liczbą 5. Lorenzo Lucca jest w Udinese Calcio's najlepiej asystującym zawodnikiem (4).
Enzo Barrenechea ma więcej żółtych kartek (10) niż ktokolwiek w Frosinone Calcio. Joao Ferreira zgromadził 9 w drużynie Udinese Calcio.
Frosinone Calcio wygrywa 1. połowę w 24% swoich meczy, Udinese Calcio w 29% swoich meczy.
Frosinone Calcio wygrywa 24% połowy meczu, Udinese Calcio wygrywa 29%.
W ich ostatnim spotkaniu był remis. (0- 0)
Gdy Frosinone Calcio prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 54% swoich meczy.
Gdy Udinese Calcio prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 45% swoich meczy.
Gdy Frosinone Calcio przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 25% swoich meczy.
Gdy Udinese Calcio przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W Serie A Frosinone Calcio ma lepsze osiągnięcia niż Udinese Calcio.
Występy Frosinone Calcio w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Udinese Calcio.
Frosinone Calcio ma pasmo 2 meczy z 0 zdobytymi golami.
Udinese Calcio przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy przeciwko Frosinone Calcio (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Frosinone Calcio wygrał 1, Udinese Calcio wygrał 2, 2 zremisowano.
Udinese Calcio przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Serie A przeciwko Frosinone Calcio.
Frosinone Calcio wygrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Serie A przeciwko Udinese Calcio.
Frosinone Calcio zdobywa 1.2 gole w meczu przeciwko Udinese Calcio, a Udinese Calcio strzela 1.4 przeciwko Frosinone Calcio (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Frosinone Calcio i Udinese Calcio to 2.6.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Frosinone Calcio i Udinese Calcio to 1.4.
Frosinone Calcio zdobywa 2.5 gole grając u siebie, a Udinese Calcio strzela 1.1 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czy wiecie, że 25% strzelonych bramek Frosinone Calcio zdobywa między minutami 61-75?
Czy wiecie, że 25% strzelonych bramek Udinese Calcio zdobywa między minutami 46-60?
Frosinone Calcio wygrywa 1. połowę w 26% swoich meczy, Udinese Calcio w 27% swoich meczy.
Frosinone Calcio wygrywa 26% połowy meczu, Udinese Calcio wygrywa 27%.
Gdy Udinese Calcio prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 50% swoich meczy.
Frosinone Calcio zdobywa 2.5 gole grając u siebie, a Udinese Calcio strzela 1.05 gole grając na wyjeździe (średnio).
Udinese Calcio nie przegrał ostatnich 4 spotkań.
Rok temu, Udinese Calcio miał numer 12 w tabeli i 46 punktów. Teraz ma miejsce 17 i 34 punktów.
Jeśli dziś Marco Brescianini (Frosinone Calcio) strzeli gola przeciwko Udinese Calcio, będzie to jego 5 bramka w sezonie.
Caleb Okoli musi uważać w dzisiejszym spotkaniu. Jeśli zobaczy żółtą kartkę - jego 10 w sezonie, to nie zagra w przyszłym meczu.
W tym sezonie najczęstszym wynikiem końcowym, kiedy Udinese Calcio prowadzi 1:0 na wyjeździe, jest 1-1.
Prowadząc 1:0 i grając na wyjeździe drużyna Udinese Calcio nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie.
1/39

Frosinone vs Udinese Mecze bezpośrednie

W spotkaniach między Udinese Calcio i Frosinone Calcio odnotowano 1 remis, gdzie żadna z drużyn nie odniosła zwycięstwa. Frosinone Calcio nie wygrało ani jednego meczu u siebie ani jako gość, podobnie jak Udinese Calcio.

Frosinone
Mecze:2
Udinese
0%
Wygrane: 0
50%
Remisy: 1
50%
Wygrane: 1
Ostatnie spotkania
  1. Flag ITASerie A
    26 maj 2024
    FrosinoneFrosinone
    0 : 1
    UdineseUdinese
  2. Flag ITASerie A
    2 wrz 2023
    UdineseUdinese
    0 : 0
    FrosinoneFrosinone

Frosinone vs Udinese Forma

Ostatnie wyniki Frosinone Calcio to zwycięstwo 1:0 nad AC Monza, remis 0:0 z FC Empoli i porażka 0:5 z Inter Mediolan. Natomiast ostatnie rezultaty Udinese Calcio to remis 1:1 z FC Empoli, zwycięstwo 2:0 nad US Lecce i remis 1:1 z SSC Napoli.

FrosinoneFrosinone
  1. Flag ITASerie A
    26 maj 2024
    Frosinone
    0 : 1
    Udinese
  2. Flag ITASerie A
    19 maj 2024
    Monza
    0 : 1
    Frosinone
  3. Flag ITASerie A
    10 maj 2024
    Frosinone
    0 : 5
    Inter Milan
  4. Flag ITASerie A
    5 maj 2024
    Empoli
    0 : 0
    Frosinone
  5. Flag ITASerie A
    26 kwi 2024
    Frosinone
    3 : 0
    Salernitana
UdineseUdinese
  1. Flag ITASerie A
    26 maj 2024
    Frosinone
    0 : 1
    Udinese
  2. Flag ITASerie A
    19 maj 2024
    Udinese
    1 : 1
    Empoli
  3. Flag ITASerie A
    13 maj 2024
    Lecce
    0 : 2
    Udinese
  4. Flag ITASerie A
    6 maj 2024
    Udinese
    1 : 1
    Napoli
  5. Flag ITASerie A
    28 kwi 2024
    Bologna
    1 : 1
    Udinese

Frosinone vs Udinese Tabela

Frosinone Calcio zajmuje 16. miejsce, natomiast Udinese Calcio jest na 17. pozycji w tabeli ligowej.

PozDrużynaWRPMPkt
14Lecce814163838
15Udinese619133837
16Cagliari812183836
17Empoli99203836
18Frosinone811193835
19Sassuolo79223830

Informacje o spotkaniu