KRC Genk

KRC Genk

  • Kraj:

    Flag BEL Belgia
  • Miasto:

    Genk
  • Stadion:

    Luminus Arena
  • Pojemność:

    24956

Genk Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Genk w telewizji.

1.  Zaloguj się do swojego konta w Betclick (Nie masz jeszcze konta? (zarejestruj się tutaj)

2. Wejdź do sekcji sport i oglądaj najlepsze ligi Europy i wiele więcej

Wyniki

Flag BEL First Division A

  • 13 Apr
    1. KRC Genk
      1
    2. Cercle Brugge
      1
  • 6 Apr
    1. Royal Antwerpia
      0
    2. KRC Genk
      1
  • 1 Apr
    1. KRC Genk
      1
    2. Union Saint-Gilloise
      0
  • 17 Mar
    1. KVC Westerlo
      1
    2. KRC Genk
      1
  • 10 Mar
    1. KRC Genk
      1
    2. Standard Liege
      0
  • 3 Mar
    1. KRC Genk
      0
    2. FC Brugge
      3

Tabela

Flag BEL Pro League 23/24, Championship Round

PozDrużynaWRPMPkt
1Anderlecht20943338
2Union Saint Gilloise21753335
3Club Brugge161073333
4Genk141273331
5Cercle Brugge157113329
6Antwerp141093326