FC Lausanne-Sports

FC Lausanne-Sports

  • Kraj:

    CHE flag Szwajcaria
  • Miasto:

    Lozanna
  • Stadion:

    Stade de La Tuiliere
  • Pojemność:

    12544

FC Lausanne-Sports Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz FC Lausanne-Sports w telewizji.

Wyniki

CHE flag Super League

  • 11 Oct
    1. FC St. Gallen 1879
      1
    2. FC Lausanne-Sports
      0
  • 20 Sep
    1. FC Lausanne-Sports
      0
    2. FC Lugano
      4
  • 13 Sep
    1. FC Lausanne-Sports
      0
    2. Servette Geneva
      1
  • 5 Sep
    1. FC Vaduz
      3
    2. FC Lausanne-Sports
      1

Tabela

CHE flag Super League 26/27

PozDrużynaWRPMPkt
1Lugano10101131
2Young Boys7401125
3FC Sion7131122
4FC Zurich5241117
5Servette Geneva5151116
6St Gallen5151116
7Basel4251114
8FC Luzern3351112
9FC Thun3171110
10FC Vaduz308119
11Grasshoppers Zurych236119
12FC Lausanne-Sports137116