Club Libertad Asuncion

Club Libertad Asuncion

  • Kraj:

    PRY flag Paragwaj
  • Miasto:

    Asuncion
  • Stadion:

    Estadio Dr. Nicolás Léoz
  • Pojemność:

    10000

Club Libertad Asuncion Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Club Libertad Asuncion w telewizji.

Wyniki

PRY flag Primera Division, Apertura

  • 23 Oct
    1. Club Libertad Asuncion
      1
    2. Club Sportivo Luqueno
      0
  • 18 Oct
    1. Sportivo Trinidense
      1
    2. Club Libertad Asuncion
      0
  • 11 Oct
    1. Club Libertad Asuncion
      2
    2. Club Guarani Asuncion
      2
  • 28 Sep
    1. Club Libertad Asuncion
      0
    2. Club Olimpia
      1

Tabela

PRY flag Division de Honor, Clausura 2026

PozDrużynaWRPMPkt
1Club Olimpia10331633
2Club Libertad Asuncion9341630
3Sportivo Trinidense9351730
4CS 2 de Mayo8631730
5Nacional Asuncion8531629
6Club Guarani Asuncion6831726
7Cerro Porteno7361624
8Sportivo Ameliano4751619
9Club Sportivo Luqueno51101616
10Rubio Nu4491716
11CD Recoleta33101612
12Sportivo San Lorenzo0412164