1. Dzisiejsze mecze
  2. National
  3. Le Puy Foot 43 Auvergne
Le Puy Foot 43 Auvergne

Le Puy Foot 43 Auvergne

  • Kraj:

    FRA flag Francja
  • Miasto:

    Le Puy-en-Velay
  • Stadion:

    Stade Charles Massot
  • Pojemność:

    4800

Le Puy Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Le Puy w telewizji.

Wyniki

FRA flag National

  • 17 Oct
    1. Aubagne FC
      0
    2. Le Puy Foot 43 Auvergne
      1
  • 3 Oct
    1. Le Puy Foot 43 Auvergne
      1
    2. Thionville Lusitanos
      0
  • 26 Sep
    1. Valenciennes FC
      2
    2. Le Puy Foot 43 Auvergne
      1
  • 19 Sep
    1. Le Puy Foot 43 Auvergne
      4
    2. FC Villefranche-Beaujolais
      1
  • 12 Sep
    1. Quevilly-Rouen Metropole
      2
    2. Le Puy Foot 43 Auvergne
      1
  • 5 Sep
    1. Le Puy Foot 43 Auvergne
      1
    2. US Orleans 45
      1

Tabela

FRA flag Ligue 3

PozDrużynaWRPMPkt
1La Roche-sur-Yon6311021
2Rouen6221020
3FC Versailles 786131019
4SM Caen6041018
5Concarneau4511017
6Le Puy5141016
7SC Amiens4421016
8Cannes3611015
9FC Fleury 914331015
10Paris 13 Atletico4331015
11US Quevilly3431013
12Thionville Lusitanos3341012
13Bastia3341012
14Valenciennes FC235109
15US Orleans 45235109
16Aubagne FC217107
17FC Villefranche-Beaujolais217107
18Bourg-Peronnas127105