Francja National

  • Kraj:

    Flag FRA Francja
  • Sezon:

    2023 / 2024
  • Zaczyna się:

    2023-08-11
  • Kończy się:

    2024-05-17

National Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz National w telewizji.

Wyniki

18. kolejka

  • 27 Feb
    1. US Orleans 45
      0
    2. Sochaux-Montbeliard
      0
  • 27 Feb
    1. Red Star FC
      2
    2. FC Goal
      1
  • 26 Jan
    1. Nimes Olympique
      2
    2. FC Rouen
      0
  • 26 Jan
    1. Epinal
      1
    2. AS Nancy
      2
  • 26 Jan
    1. Chamois Niort FC
      0
    2. LB Chateauroux
      0
  • 22 Jan
    1. FC Versailles 78
      0
    2. FC Martigues
      1
  • 22 Jan
    1. Dijon FCO
      1
    2. Le Mans FC
      1
  • 19 Jan
    1. Stade Olympique Choletais
      0
    2. FC Villefranche-Beaujolais
      0
  • 19 Jan
    1. Marignane Gignac FC
      4
    2. Avranches
      1

Tabela

National 23/24

PozDrużynaWRPMPkt
1Red Star FC 9315432249
2Niort12552241
3Martigues10752237
4Dijon9672233
5US Orleans 459672233
6Nancy9672232
7Sochaux8762131
8Rouen9752129
9FC Villefranche-Beaujolais7852029
10Le Mans7782228
11Nimes6972227
12Avranches74102125
13Versailles 786792225
14FC Goal65102123
15Marignane5892223
16Epinal64122222
17Chateauroux41082222
18Cholet42162214