Botev Płowdiw

Botev Płowdiw

  • Kraj:

    BGR flag Bułgaria
  • Miasto:

    Płowdiw
  • Stadion:

    Hristo Botev Stadium
  • Pojemność:

    19000

Botev Plovdiv Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Botev Plovdiv w telewizji.

Wyniki

BGR flag First Professional League

  • 10 Oct
    1. Botev Płowdiw
      1
    2. PFC Slavia Sofia
      0
  • 19 Sep
    1. FK Septemvri Sofia
      0
    2. Botev Płowdiw
      3
  • 13 Sep
    1. Botev Płowdiw
      2
    2. Lokomotiv Płowdiw
      0
  • 4 Sep
    1. FC Arda Kardzhali
      2
    2. Botev Płowdiw
      3

Tabela

BGR flag Parva Liga 26/27

PozDrużynaWRPMPkt
1CSKA Sofia9301230
2Lewski Sofia9201129
3Ludogorets Razgrad8211126
4CSKA 19488131225
5Botev Plovdiv6151219
6FC Arda Kardzhali5341218
7FK Spartak 1918 Varna3451213
8PFC Slavia Sofia2641212
9FC Dunav 20103271211
10POFC Botev Vratsa2461210
11Lokomotiv Płowdiw237129
12Lokomotiv Sofia165129
13Cherno More Warna237129
14Septemvri Sofia228128