Botev Płowdiw

Botev Płowdiw

  • Kraj:

    BGR flag Bułgaria
  • Miasto:

    Płowdiw
  • Stadion:

    Hristo Botev Stadium
  • Pojemność:

    19000

Botev Plovdiv Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Botev Plovdiv w telewizji.

Wyniki

BGR flag First Professional League

  • 10 Oct
    1. Botev Płowdiw
      1
    2. PFC Slavia Sofia
      0
  • 19 Sep
    1. FK Septemvri Sofia
      0
    2. Botev Płowdiw
      3
  • 13 Sep
    1. Botev Płowdiw
      2
    2. Lokomotiv Płowdiw
      0
  • 4 Sep
    1. FC Arda Kardzhali
      2
    2. Botev Płowdiw
      3
  • 30 Aug
    1. Botev Płowdiw
      1
    2. Lewski Sofia
      3
  • 24 Aug
    1. POFC Botev Vratsa
      1
    2. Botev Płowdiw
      0

Tabela

BGR flag Parva Liga 26/27

PozDrużynaWRPMPkt
1Lewski Sofia9101028
2CSKA Sofia8301127
3Ludogorets Razgrad8201026
4CSKA 19487131122
5Botev Plovdiv6141119
6FC Arda Kardzhali5241117
7FK Spartak 1918 Varna3441113
8PFC Slavia Sofia2541111
9POFC Botev Vratsa236119
10FC Dunav 2010227118
11Lokomotiv Płowdiw227118
12Lokomotiv Sofia155118
13Septemvri Sofia227118
14Cherno More Warna137116