1. Dzisiejsze mecze
  2. Erovnuli Liga
  3. Dila Gori vs Saburtalo Tbilisi

Dila Gori vs Saburtalo Tbilisi transmisja online, przewidywania i pojedynki bezpośrednie


Zdarzenia meczowe:

Dila Gori vs Saburtalo Tbilisi Typy meczowe

Najczęstszym rezultatem meczy mięczy FC Dila Gori a FC Iberia 1999 jest wynik 0-0. 4 meczy zakończyło się tym wynikiem.
Najczęstszy rezultat meczy między FC Dila Gori a FC Iberia 1999 to 0-0. 7 mecze zakończyły się tym rezultatem.
Bilans FC Dila Gori w ostatnich 21 meczach u siebie z FC Iberia 1999 to: 8 zwycięstwa, 6 remisy i 7 porażki. Różnica bramek: 26-24 dla FC Dila Gori.
Podczas ostatnich 45 spotkań, FC Dila Gori wygrał 16 razy, były 10 remisy, a FC Iberia 1999 wygrał 19 razy. Różnica bramek to 57-55 na korzyść FC Iberia 1999.
Wiedzieliście, że FC Dila Gori zdobywa 23% goli między minutami 16-30? To najwyższy procent w lidze.
Wiedzieliście, że FC Dila Gori zdobywa 8% goli między minutami 0-15? To najniższy procent w lidze.
Czy wiecie, że 24% strzelonych bramek FC Iberia 1999 zdobywa między minutami 76-90?
FC Dila Gori nie przegrał żadnego z 5 swoich ostatnich meczy u siebie.
W 3 ostatnich meczach drużyna FC Dila Gori nie pokonała FC Iberia 1999.
FC Dila Gori nie strzelił gola w 3 z ich 14 meczy u siebie w Erownuli Liga w tym sezonie.
1/10

Dila Gori vs Saburtalo Tbilisi Mecze bezpośrednie

Dila Gori
Mecze:  34
Saburtalo Tbilisi
35%
Wygrane: 12
21%
Remisy: 7
44%
Wygrane: 15
Ostatnie spotkania
  1. GEO flagErovnuli Liga
    19 paź 2026
    Dila GoriDila Gori
    0 : 2
    Saburtalo TbilisiSaburtalo Tbilisi
  2. GEO flagErovnuli Liga
    17 wrz 2026
    Saburtalo TbilisiSaburtalo Tbilisi
    2 : 1
    Dila GoriDila Gori
  3. GEO flagErovnuli Liga
    6 maj 2026
    Dila GoriDila Gori
    0 : 1
    Saburtalo TbilisiSaburtalo Tbilisi
  4. GEO flagErovnuli Liga
    6 mar 2026
    Saburtalo TbilisiSaburtalo Tbilisi
    1 : 0
    Dila GoriDila Gori
  5. GEO flagPuchar
    10 gru 2025
    Saburtalo TbilisiSaburtalo Tbilisi
    1 : 3
    Dila GoriDila Gori

Dila Gori vs Saburtalo Tbilisi Forma

Dila GoriDila Gori
  1. GEO flagErovnuli Liga
    24 paź 2026
    FC Meshakhte Tkibuli
    2 : 1
    Dila Gori
  2. GEO flagErovnuli Liga
    19 paź 2026
    Dila Gori
    0 : 2
    Saburtalo Tbilisi
  3. GEO flagErovnuli Liga
    10 paź 2026
    FC Rustavi
    3 : 1
    Dila Gori
  4. GEO flagErovnuli Liga
    21 wrz 2026
    FC Spaeri
    1 : 4
    Dila Gori
  5. GEO flagErovnuli Liga
    17 wrz 2026
    Saburtalo Tbilisi
    2 : 1
    Dila Gori
Saburtalo TbilisiSaburtalo Tbilisi
  1. GEO flagErovnuli Liga
    26 paź 2026
    Saburtalo Tbilisi
    3 : 2
    FC Torpedo 2008 Kutaisi
  2. Liga Konferencji Europy UEFA
    22 paź 2026
    Saburtalo Tbilisi
    1 : 1
    Mjallby AIF
  3. GEO flagErovnuli Liga
    19 paź 2026
    Dila Gori
    0 : 2
    Saburtalo Tbilisi
  4. Liga Konferencji Europy UEFA
    15 paź 2026
    St. Truidense VV
    2 : 0
    Saburtalo Tbilisi
  5. GEO flagErovnuli Liga
    10 paź 2026
    FC Meshakhte Tkibuli
    1 : 2
    Saburtalo Tbilisi

Dila Gori vs Saburtalo Tbilisi Tabela

PozDrużynaWRPMPkt
1FC Dinamo Batumi16863056
2Saburtalo Tbilisi17493055
3FC Dinamo Tbilisi15963054
4FC Rustavi15783052
5Dila Gori124143040
6FC Samgurali Tskaltubo115143038

Informacje o spotkaniu

Informacja o treści

Informacje o transmisjach telewizyjnych i streamingowych publikowane na tej stronie pochodzą z danych dostarczanych przez naszych oficjalnych partnerów transmisyjnych i dotyczą wyłącznie meczów oraz programów emitowanych przez licencjonowanych posiadaczy praw.

Transmisje mogą być dostępne na różnych platformach, w tym w telewizji naziemnej, kablowej, satelitarnej, IPTV, radiu oraz w oficjalnych aplikacjach mobilnych i desktopowych nadawców. W miarę możliwości udostępniamy linki do transmisji oferowanych bezpośrednio przez oficjalnych nadawców.

Należy pamiętać, że dostęp do niektórych transmisji może wymagać posiadania ważnej subskrypcji lub uwierzytelnienia u dostawcy telewizji lub internetu. Sporticos nie hostuje transmisji na żywo i nie linkuje do nielegalnych, pirackich ani nieoficjalnych serwisów streamingowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane informacje o transmisjach były jak najbardziej aktualne i precyzyjne. Harmonogramy transmisji oraz dostępność platform mogą jednak ulec zmianie. Jeśli zauważysz brakujące lub nieprawidłowe informacje, zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli je zweryfikować i zaktualizować.