1. Dzisiejsze mecze
  2. Brasileiro Serie B
  3. AC Goianiense GO vs Gremio Novorizontino SP

AC Goianiense GO vs Gremio Novorizontino SP transmisja online, przewidywania i pojedynki bezpośrednie


Gdzie obejrzeć AC Goianiense GO vs Gremio Novorizontino SP:

Nie znaleziono kanałów i transmisji na żywo.
Informacje o transmisjach TV i streamingach na tej stronie pochodzą od naszych oficjalnych partnerów i obejmują wyłącznie legalnych i licencjonowanych nadawców. Niektóre linki mogą być linkami afiliacyjnymi.
Zdarzenia meczowe:

News

AC Goianiense GO vs Gremio Novorizontino SP Mecze bezpośrednie

AC Goianiense GO
Mecze:  5
Gremio Novorizontino SP
20%
Wygrane: 1
60%
Remisy: 3
20%
Wygrane: 1
Ostatnie spotkania
  1. BRA flagBrasileiro Serie B
    4 lip 2026
    Gremio Novorizontino SPGremio Novorizontino SP
    3 : 0
    AC Goianiense GOAC Goianiense GO
  2. BRA flagBrasileiro Serie B
    8 wrz 2025
    Gremio Novorizontino SPGremio Novorizontino SP
    1 : 1
    AC Goianiense GOAC Goianiense GO
  3. BRA flagBrasileiro Serie B
    4 maj 2025
    AC Goianiense GOAC Goianiense GO
    1 : 0
    Gremio Novorizontino SPGremio Novorizontino SP
  4. BRA flagBrasileiro Serie B
    1 lis 2023
    AC Goianiense GOAC Goianiense GO
    2 : 2
    Gremio Novorizontino SPGremio Novorizontino SP
  5. BRA flagBrasileiro Serie B
    7 lip 2023
    Gremio Novorizontino SPGremio Novorizontino SP
    2 : 2
    AC Goianiense GOAC Goianiense GO

AC Goianiense GO vs Gremio Novorizontino SP Forma

AC Goianiense GOAC Goianiense GO
  1. BRA flagBrasileiro Serie B
    11 paź 2026
    AC Goianiense GO
    1 : 1
    Recife PE
  2. BRA flagBrasileiro Serie B
    7 paź 2026
    CR Brasil AL
    3 : 1
    AC Goianiense GO
  3. BRA flagBrasileiro Serie B
    3 paź 2026
    AC Goianiense GO
    2 : 0
    America MG
  4. BRA flagBrasileiro Serie B
    26 wrz 2026
    Goias
    0 : 1
    AC Goianiense GO
  5. BRA flagBrasileiro Serie B
    18 wrz 2026
    Sao Bernardo SP
    1 : 0
    AC Goianiense GO
Gremio Novorizontino SPGremio Novorizontino SP
  1. BRA flagBrasileiro Serie B
    8 paź 2026
    Nautico PE
    0 : 2
    Gremio Novorizontino SP
  2. BRA flagBrasileiro Serie B
    1 paź 2026
    Gremio Novorizontino SP
    3 : 0
    Goias
  3. BRA flagBrasileiro Serie B
    25 wrz 2026
    Gremio Novorizontino SP
    0 : 0
    Sao Bernardo SP
  4. BRA flagBrasileiro Serie B
    18 wrz 2026
    Ceara CE
    2 : 1
    Gremio Novorizontino SP
  5. BRA flagBrasileiro Serie B
    13 wrz 2026
    Gremio Novorizontino SP
    1 : 1
    Cuiaba MT

AC Goianiense GO vs Gremio Novorizontino SP Tabela

PozDrużynaWRPMPkt
2EC Juventude RS17973360
3Gremio Novorizontino SP16973257
4Fortaleza CE151163256
5Criciuma EC SC15893253
6AC Goianiense GO141183353
7CR Brasil AL156113251

Informacje o spotkaniu

Informacja o treści

Informacje o transmisjach telewizyjnych i streamingowych publikowane na tej stronie pochodzą z danych dostarczanych przez naszych oficjalnych partnerów transmisyjnych i dotyczą wyłącznie meczów oraz programów emitowanych przez licencjonowanych posiadaczy praw.

Transmisje mogą być dostępne na różnych platformach, w tym w telewizji naziemnej, kablowej, satelitarnej, IPTV, radiu oraz w oficjalnych aplikacjach mobilnych i desktopowych nadawców. W miarę możliwości udostępniamy linki do transmisji oferowanych bezpośrednio przez oficjalnych nadawców.

Należy pamiętać, że dostęp do niektórych transmisji może wymagać posiadania ważnej subskrypcji lub uwierzytelnienia u dostawcy telewizji lub internetu. Sporticos nie hostuje transmisji na żywo i nie linkuje do nielegalnych, pirackich ani nieoficjalnych serwisów streamingowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane informacje o transmisjach były jak najbardziej aktualne i precyzyjne. Harmonogramy transmisji oraz dostępność platform mogą jednak ulec zmianie. Jeśli zauważysz brakujące lub nieprawidłowe informacje, zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli je zweryfikować i zaktualizować.