Kallman (53') Antman (47')

CZARNOGÓRA vs Finlandia transmisja online, przewidywania i pojedynki bezpośrednie


    Zdarzenia meczowe:
      • Koniec meczu

      • Zmiana zawodnika (89)
        • Antman, Oliver (Out)
        • Soiri, Pyry (In)

        Pyry Soiri za Oliver Antman jako czwarty zmiana u goście.


      • Żółta kartka (83)
        • Hostikka, Santeri

        Santeri Hostikka (Finlandia) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Francois Letexier zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.


      • Zmiana zawodnika (74)
        • Pukki, Teemu (Out)
        • Fross, Marcus (In)

        Finlandia: schodzi Teemu Pukki, za niego zagra Marcus Fross.


      • Zmiana zawodnika (74)
        • Kallman, Benjamin (Out)
        • Hostikka, Santeri (In)

        Zmiana na boisku - wchodzi Santeri Hostikka (Finlandia). Murawę opuszcza Benjamin Kallman.


      • Żółta kartka (67)
        • Djurdjevic, Uros

        Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny CZARNOGÓRA. Sędzia spotkania Francois Letexier jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Gradski Stadion (Podgorica).


      • Zmiana zawodnika (63)
        • Jovovic, Vladimir (Out)
        • Vukcevic, Marko (In)

        gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Vladimir Jovovic. Na boisko wchodzi Marko Vukcevic.


      • Zmiana zawodnika (63)
        • Mugosa, Stefan (Out)
        • Djurdjevic, Uros (In)

        Stefan Mugosa ustępuje miejsca na boisku dla Uros Djurdjevic.


      • Gol ! (53)
        • Kallman, Benjamin (Scorer)
        • Antman, Oliver (Assist)

        Drużyna goście podwyższa na 0-2 po główce Benjamin Kallman.

        Piękna asysta - Oliver Antman współautorem bramki.


      • Gol ! (47)
        • Antman, Oliver (Scorer)
        • Pukki, Teemu (Assist)

        Na prowadzenie 0-1 wyprowadza zespół goście Oliver Antman.

        Świetna gra Teemu Pukki, który asystuje przy golu.


      • Zmiana zawodnika (46)
        • Lingman, Lucas (Out)
        • Pohjanpalo, Joel (In)

        Zmiana. Z boiska schodzi Lucas Lingman, a wchodzi Joel Pohjanpalo.


      • Zmiana zawodnika (33)
        • Jovetić, Stevan (Out)
        • Scekic, Aleksandar (In)

        Zmiana w zespole CZARNOGÓRA. Boisko opuszcza Stevan Jovetić, wchodzi Aleksandar Scekic.


      • Zmiana zawodnika (32)
        • Haksabanovic, Sead (Out)
        • Camaj, Driton (In)

        Miodrag Radulovic dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Sead Haksabanovic. Na boisko wchodzi Driton Camaj (CZARNOGÓRA).


      • Zmiana zawodnika (25)
        • Radunovic, Risto (Out)
        • Balić, Sasa (In)

        CZARNOGÓRA dokonują zmiany w swoim zespole. Miodrag Radulovic decyduje o tym, że na boisko wchodzi Sasa Balić, a na ławce siada Risto Radunovic.


      • Żółta kartka (24)
        • Kairinen, Kaan

        Żółtka kartka dla Kaan Kairinen na Gradski Stadion.


      • Żółta kartka (19)
        • Vesović, Marko

        Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Marko Vesović (CZARNOGÓRA).


      • Żółta kartka (18)
        • Jovetić, Stevan

        Arbiter spotkania Francois Letexier pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny CZARNOGÓRA.


      • Czerwona kartka (17)
        • Tomasevic, Zarko

        Gradski Stadion (Podgorica). Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla zawodnika drużyny CZARNOGÓRA. Zarko Tomasevic musi opuścić boisko.


      • Żółta kartka (12)
        • Vujacic, Igor

        Żółtą kartkę ogląda Igor Vujacic (CZARNOGÓRA).


      • Żółta kartka (9)
        • Tomasevic, Zarko

        CZARNOGÓRA: żółtka kartka dla Zarko Tomasevic.


      • Rozpoczecie spotkania

    • Składy

      CZARNOGÓRA
      (4-4-2)
      (3-5-2)
      Finlandia
      1 Mijatovic 7 Vesovic 5 Vujacic 6 Tomasevic 3 Radunovic 16 Jovovic 8 Jankovic 4 Vukcevic 17 Haksabanovic 10 Jovetic 9 Mugosa 1 Hradecky 2 Vaisanen 4 Ivanov 3 Jensen 17 Alho 6 Kamara 15 Kairinen 14 Lingman 11 Antman 21 Kallman 10 Pukki
      Finlandia
      (3-5-2)
    • Statystyki

      Posiadanie piłki
      CZARNOGÓRA 37%
      63% Finlandia
      Strzały
      1 Poza bramką 3 4 Na bramkę 3

      2
      Strzały zablokowane
      4
      3
      Rzuty rożne
      8
      1
      Spalone
      1
      1
      Strzały obronione
      4
      8
      Faule
      13
      5
      Żółte kartki
      2
      0
      Czerwone kartki
      0
    • CZARNOGÓRA vs Finlandia Typy meczowe

      • Marko Jankovic miał najwięcej asyst w CZARNOGÓRA z liczbą 2. Teemu Pukki jest w Finlandia's najlepiej asystującym zawodnikiem (2).
      • CZARNOGÓRA wygrywa 1. połowę w 20% swoich meczy, Finlandia w 40% swoich meczy.
      • CZARNOGÓRA wygrywa 20% połowy meczu, Finlandia wygrywa 40%.
      • Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Finlandia.
      • W ich ostatnim spotkaniu Finlandia wygrał 2 golami.
      • Gdy CZARNOGÓRA prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 66% swoich meczy.
      • Gdy Finlandia prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 100% swoich meczy.
      • Gdy CZARNOGÓRA przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 0% swoich meczy.
      • Gdy Finlandia przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
      • W UEFA Liga Narodów CZARNOGÓRA ma lepsze osiągnięcia niż Finlandia.
      • Występy CZARNOGÓRA w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Finlandia.
      • CZARNOGÓRA zdobywa 1.4 gole grając u siebie, a Finlandia strzela 1.75 gole grając na wyjeździe (średnio).
      • CZARNOGÓRA wygrywa 1. połowę w 18% swoich meczy, Finlandia w 45% swoich meczy.
      • CZARNOGÓRA wygrywa 18% połowy meczu, Finlandia wygrywa 45%.
      • Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w UEFA Liga Narodów.
      • Stefan Mugosa jest w CZARNOGÓRA najlepszym strzelcem z liczbą 4 goli. Teemu Pukki strzelił 3 razy dla Finlandia.
      • Jeśli dziś Stefan Mugosa (CZARNOGÓRA) strzeli gola przeciwko Finlandia, będzie to jego 5 bramka w sezonie.
      • Milan Mijatovic musi uważać w dzisiejszym spotkaniu. Jeśli zobaczy żółtą kartkę - jego 2 w sezonie, to nie zagra w przyszłym meczu.
    • Forma

      CZARNOGÓRA CZARNOGÓRA
      1. Flag null Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
        20 lis 2022
        Słowenia
        1 : 0
        CZARNOGÓRA
      2. Flag null Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
        17 lis 2022
        CZARNOGÓRA
        2 : 2
        Słowacja
      3. Flag null UEFA Liga Narodów
        26 wrz 2022
        CZARNOGÓRA
        0 : 2
        Finlandia
      4. Flag null UEFA Liga Narodów
        23 wrz 2022
        Bośnia i Hercegowina
        1 : 0
        CZARNOGÓRA
      5. Flag null UEFA Liga Narodów
        14 cze 2022
        Rumunia
        0 : 3
        CZARNOGÓRA
      Finlandia Finlandia
      1. Flag null Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
        20 lis 2022
        Norwegia
        1 : 1
        Finlandia
      2. Flag null Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
        17 lis 2022
        Macedonia Północna
        1 : 1
        Finlandia
      3. Flag null UEFA Liga Narodów
        26 wrz 2022
        CZARNOGÓRA
        0 : 2
        Finlandia
      4. Flag null UEFA Liga Narodów
        23 wrz 2022
        Finlandia
        1 : 1
        Rumunia
      5. Flag null UEFA Liga Narodów
        14 cze 2022
        Bośnia i Hercegowina
        3 : 2
        Finlandia
    • Mecze bezpośrednie

      CZARNOGÓRA
      Mecze: 0
      Finlandia
      0 Wygrane: 0
      Remisy: 0
      Wygrane: 0 0

      Ostatnie spotkania
      1. Flag null UEFA Liga Narodów
        26 wrz 2022
        CZARNOGÓRA CZARNOGÓRA
        0 : 2
        Finlandia Finlandia
      2. Flag null UEFA Liga Narodów
        7 cze 2022
        Finlandia Finlandia
        2 : 0
        CZARNOGÓRA CZARNOGÓRA
    • CZARNOGÓRA vs Finlandia lista transmisji

      Kraj Godzina Kanały
      Angola 19:45 DStv Now, SuperSport MáXimo 3, SuperSport Variety 3, SuperSport GOtv Select 1
      Anguilla 14:45 Csport.tv
      Argentyna 15:45 Star+
      Aruba 14:45 Csport.tv
      Australia 04:45 Optus Sport
      Austria 20:45 DAZN
      Bahamy 14:45 Csport.tv
      Barbados 14:45 Csport.tv
      Benin 19:45 SuperSport Variety 3, SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1
      Boliwia 14:45 Star+
      Botswana 20:45 SuperSport GOtv Select 1, SuperSport Variety 3, SuperSport MáXimo 3, DStv Now
      Brazylia 15:45 Star+, ESPN4, NOW NET e Claro
      Brytyjskie Wyspy Dziewicze 14:45 Csport.tv
      Brunei 02:45 Astro Go
      Burkina Faso 18:45 SuperSport MáXimo 3, SuperSport Variety 3, DStv Now, SuperSport GOtv Select 1
      Burundi 20:45 SuperSport Variety 3, DStv Now, SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1
      Kamerun 19:45 SuperSport Variety 3, DStv Now, SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1
      Kanada 13:45 Fubo Sports Network, DAZN
      Republika Zielonego Przylądka 17:45 DStv Now, SuperSport GOtv Select 1, SuperSport Variety 3, SuperSport MáXimo 3
      Kajmany 13:45 Csport.tv
      Republika Środkowoafrykańska 19:45 SuperSport Variety 3, SuperSport GOtv Select 1, SuperSport MáXimo 3
      Czad 19:45 SuperSport Variety 3, DStv Now, SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1
      Chile 15:45 Star+
      Kolumbia 13:45 Star+
      Komory 21:45 SuperSport GOtv Select 1, SuperSport Variety 3, SuperSport MáXimo 3
      Kostaryka 12:45 Star+
      Dania 20:45 TV2 Play Denmark
      Dżibuti 21:45 DStv Now, SuperSport Variety 3, SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1
      Dominika 14:45 Csport.tv
      Dominikana 14:45 Star+, Csport.tv
      Ekwador 13:45 Star+
      Salwador 12:45 Star+
      Gwinea Równikowa 19:45 DStv Now, SuperSport GOtv Select 1, SuperSport Variety 3, SuperSport MáXimo 3
      Erytrea 21:45 SuperSport MáXimo 3, SuperSport Variety 3, DStv Now, SuperSport GOtv Select 1
      Estonia 21:45 Viaplay Estonia
      Etiopia 21:45 SuperSport GOtv Select 1, SuperSport MáXimo 3, SuperSport Variety 3, DStv Now
      Wyspy Owcze 19:45 TV2 Play Denmark
      Finlandia 21:45 YLE TV2, C More Suomi
      Gabon 19:45 DStv Now, SuperSport GOtv Select 1, SuperSport MáXimo 3, SuperSport Variety 3
      Gambia 18:45 SuperSport Variety 3, DStv Now, SuperSport GOtv Select 1, SuperSport MáXimo 3
      Niemcy 20:45 DAZN, DAZN2
      Ghana 18:45 SuperSport Variety 3, SuperSport GOtv Select 1, SuperSport MáXimo 3, DStv Now
      Grecja 21:45 Nova Sports 4
      Grenada 14:45 Csport.tv
      Gwatemala 12:45 Star+
      Gwinea 18:45 SuperSport MáXimo 3, SuperSport Variety 3, DStv Now, SuperSport GOtv Select 1
      Gwinea Bissau 18:45 SuperSport Variety 3, SuperSport GOtv Select 1, DStv Now, SuperSport MáXimo 3
      Honduras 12:45 Star+
      Islandia 18:45 Viaplay Iceland
      Indonezja 01:45 mola.tv
      Jamajka 13:45 Csport.tv
      Japonia 03:45 DAZN
      Kenia 21:45 DStv Now, SuperSport GOtv Select 1, SuperSport MáXimo 3, SuperSport Variety 3
      Łotwa 21:45 Viaplay Latvia
      Lesotho 20:45 SuperSport GOtv Select 1, SuperSport Variety 3, DStv Now, SuperSport MáXimo 3
      Liberia 18:45 SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1, DStv Now, SuperSport Variety 3
      Litwa 21:45 Viaplay Lithuania
      Madagaskar 21:45 SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1, DStv Now, SuperSport Variety 3
      Malawi 20:45 SuperSport GOtv Select 1, SuperSport MáXimo 3, DStv Now, SuperSport Variety 3
      Malezja 02:45 Astro Go, Astro Supersport 4
      Mali 18:45 SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1, DStv Now, SuperSport Variety 3
      Mauretania 18:45 SuperSport GOtv Select 1, DStv Now, SuperSport MáXimo 3, SuperSport Variety 3
      Mauritius 22:45 SuperSport Variety 3, DStv Now, SuperSport GOtv Select 1, SuperSport MáXimo 3
      Majotta 21:45 SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1, SuperSport Variety 3
      Meksyk 13:45 Sky HD, Blue To Go Video Everywhere
      Montserrat 14:45 Csport.tv
      Mozambik 20:45 SuperSport MáXimo 3, DStv Now, SuperSport GOtv Select 1, SuperSport Variety 3
      Namibia 20:45 SuperSport MáXimo 3, DStv Now, SuperSport Variety 3, SuperSport GOtv Select 1
      Nikaragua 12:45 Star+
      Niger 19:45 SuperSport MáXimo 3, SuperSport Variety 3, SuperSport GOtv Select 1, DStv Now
      Nigeria 19:45 SuperSport Variety 3, SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1
      Norwegia 20:45 TV 2 Play
      Panama 13:45 Star+, Csport.tv
      Paragwaj 14:45 Star+
      Peru 13:45 Star+
      Polska 20:45 IPLA, Polsat Sport Premium 1
      Portugalia 18:45 Match Player, Sport TV Multiscreen, Sport TV4
      Portoryko 14:45 ViX
      Rumunia 21:45 Digi Sport 4 Romania, Prima Sport 3, Digi Online
      Rosja 06:45 Okko Sport
      Rwanda 20:45 SuperSport Variety 3, SuperSport GOtv Select 1, SuperSport MáXimo 3
      Senegal 18:45 DStv Now, SuperSport GOtv Select 1, SuperSport Variety 3, SuperSport MáXimo 3
      Seszele 22:45 SuperSport MáXimo 3, SuperSport Variety 3, SuperSport GOtv Select 1, DStv Now, Csport.tv
      Sierra Leone 18:45 DStv Now, SuperSport MáXimo 3, SuperSport Variety 3, SuperSport GOtv Select 1
      Somalia 21:45 SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1, SuperSport Variety 3
      Republika Południowej Afryki 20:45 SuperSport GOtv Select 1, DStv App, SuperSport MáXimo 3, SuperSport Football
      Sudan Południowy 20:45 DStv Now
      Sudan 20:45 DStv Now, SuperSport Variety 3, SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1
      Szwecja 20:45 Viaplay Sweden
      Szwajcaria 20:45 DAZN
      Tanzania 21:45 SuperSport Variety 3, SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1, DStv Now
      Timor Wschodni 03:45 mola.tv
      Togo 18:45 SuperSport Variety 3, SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1, DStv Now
      Uganda 21:45 SuperSport Variety 3, DStv Now, SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1
      Wielka Brytania 19:45 BoxNation
      Stany Zjednoczone 09:45 fubotv, Fox Soccer Plus, Fubo Sports Network, ViX
      Urugwaj 15:45 Star+
      Wenezuela 14:45 Star+
      Zambia 20:45 SuperSport Variety 3, SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1
      Zimbabwe 20:45 DStv Now, SuperSport Variety 3, SuperSport MáXimo 3, SuperSport GOtv Select 1
    • Informacje o spotkaniu