Future FC vs Zamalek SC transmisja online, przewidywania i pojedynki bezpośrednie
Składy
Future FC
Zamalek SC
Kontuzjowany
Future FC vs Zamalek SC Mecze bezpośrednie
Wygrane: 1
Remisy: 2
Wygrane: 8
Premier League
21 sie 2025Future FC1 : 2Zamalek SC
Puchar Egiptu
7 mar 2025Zamalek SC2 : 1Future FC
Premier League
23 sty 2025Future FC1 : 0Zamalek SC
Premier League
23 maj 2024Zamalek SC1 : 1Future FC
CAF Confederations Cup
7 kwi 2024Zamalek SC1 : 1Future FC
Future FC vs Zamalek SC Forma
Premier League
20 paź 2026Zed FC3 : 2Future FCPremier League
12 paź 2026Future FC3 : 2Enppi ClubPremier League
15 wrz 2026Asyut Petroleum0 : 2Future FCPremier League
9 wrz 2026Future FC2 : 1Wadi Degla SCPremier League
2 wrz 2026Ceramica Cleopatra2 : 0Future FC
Premier League
20 paź 2026Asyut Petroleum0 : 1Zamalek SCCAF Liga Mistrzów
16 paź 2026APR FC0 : 1Zamalek SCPremier League
11 paź 2026Zamalek SC0 : 2AL AhlyPremier League
16 wrz 2026Ghazl El Mahallah0 : 1Zamalek SCCAF Liga Mistrzów
12 wrz 2026Zamalek SC4 : 0AS Port
Future FC vs Zamalek SC Tabela
| Poz | Drużyna | W | R | P | M | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | AL Ahly | 5 | 1 | 0 | 6 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 5 | 1 | 1 | 7 | 16 |
| 4 | AL Ittihad AL Sakandary | 4 | 1 | 1 | 6 | 13 |
| 5 | Future FC | 4 | 1 | 2 | 7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 4 | 0 | 2 | 6 | 12 |
Informacje o spotkaniu
- Drużyny:Future FC - Zamalek SC
- Turniej:Premier League
- Data:Thursday, 21 August 2025
- Godzina:18:00
- Więcej szczegółów:
Informacja o treści
Informacje o transmisjach telewizyjnych i streamingowych publikowane na tej stronie pochodzą z danych dostarczanych przez naszych oficjalnych partnerów transmisyjnych i dotyczą wyłącznie meczów oraz programów emitowanych przez licencjonowanych posiadaczy praw.
Transmisje mogą być dostępne na różnych platformach, w tym w telewizji naziemnej, kablowej, satelitarnej, IPTV, radiu oraz w oficjalnych aplikacjach mobilnych i desktopowych nadawców. W miarę możliwości udostępniamy linki do transmisji oferowanych bezpośrednio przez oficjalnych nadawców.
Należy pamiętać, że dostęp do niektórych transmisji może wymagać posiadania ważnej subskrypcji lub uwierzytelnienia u dostawcy telewizji lub internetu. Sporticos nie hostuje transmisji na żywo i nie linkuje do nielegalnych, pirackich ani nieoficjalnych serwisów streamingowych.
Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane informacje o transmisjach były jak najbardziej aktualne i precyzyjne. Harmonogramy transmisji oraz dostępność platform mogą jednak ulec zmianie. Jeśli zauważysz brakujące lub nieprawidłowe informacje, zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli je zweryfikować i zaktualizować.