1. Dzisiejsze mecze
  2. Primera B
  3. Deportes Recoleta vs Santiago Wanderers

Deportes Recoleta vs Santiago Wanderers transmisja online, przewidywania i pojedynki bezpośrednie


Zdarzenia meczowe:

Deportes Recoleta vs Santiago Wanderers Mecze bezpośrednie

Deportes Recoleta
Mecze:  10
Santiago Wanderers
40%
Wygrane: 4
50%
Remisy: 5
10%
Wygrane: 1
Ostatnie spotkania
  1. CHL flagPrimera B
    3 paź 2026
    Deportes RecoletaDeportes Recoleta
    2 : 1
    Santiago WanderersSantiago Wanderers
  2. CHL flagPrimera B
    21 lut 2026
    Santiago WanderersSantiago Wanderers
    0 : 2
    Deportes RecoletaDeportes Recoleta
  3. CHL flagPrimera B
    23 sie 2025
    Deportes RecoletaDeportes Recoleta
    1 : 1
    Santiago WanderersSantiago Wanderers
  4. CHL flagPrimera B
    18 kwi 2025
    Santiago WanderersSantiago Wanderers
    1 : 1
    Deportes RecoletaDeportes Recoleta
  5. CHL flagPrimera B
    16 lip 2024
    Santiago WanderersSantiago Wanderers
    1 : 1
    Deportes RecoletaDeportes Recoleta

Deportes Recoleta vs Santiago Wanderers Forma

Deportes RecoletaDeportes Recoleta
  1. CHL flagPrimera B
    17 paź 2026
    CD Cobreloa Calama
    6 : 1
    Deportes Recoleta
  2. CHL flagPrimera B
    10 paź 2026
    Deportes Recoleta
    1 : 2
    Dep. Magallanes
  3. CHL flagPrimera B
    3 paź 2026
    Deportes Recoleta
    2 : 1
    Santiago Wanderers
  4. CHL flagPrimera B
    14 wrz 2026
    CD Santa Cruz
    0 : 0
    Deportes Recoleta
  5. CHL flagPrimera B
    9 wrz 2026
    Deportes Recoleta
    2 : 1
    San Marcos de Arica
Santiago WanderersSantiago Wanderers
  1. CHL flagPrimera B
    16 paź 2026
    Santiago Wanderers
    4 : 1
    Rangers
  2. CHL flagPrimera B
    10 paź 2026
    Santiago Wanderers
    1 : 2
    Curico Unido
  3. CHL flagPrimera B
    3 paź 2026
    Deportes Recoleta
    2 : 1
    Santiago Wanderers
  4. CHL flagPrimera B
    26 wrz 2026
    CD Cobreloa Calama
    1 : 0
    Santiago Wanderers
  5. CHL flagPrimera B
    8 wrz 2026
    Deportes Temuco
    3 : 0
    Santiago Wanderers

Deportes Recoleta vs Santiago Wanderers Tabela

PozDrużynaWRPMPkt
2CD Cobreloa Calama14952851
3Santiago Wanderers13872847
4Dep. Magallanes13782846
5Antofagasta12972845
6Deportes Recoleta11892841
7San Marcos de Arica101082840

Informacje o spotkaniu

Informacja o treści

Informacje o transmisjach telewizyjnych i streamingowych publikowane na tej stronie pochodzą z danych dostarczanych przez naszych oficjalnych partnerów transmisyjnych i dotyczą wyłącznie meczów oraz programów emitowanych przez licencjonowanych posiadaczy praw.

Transmisje mogą być dostępne na różnych platformach, w tym w telewizji naziemnej, kablowej, satelitarnej, IPTV, radiu oraz w oficjalnych aplikacjach mobilnych i desktopowych nadawców. W miarę możliwości udostępniamy linki do transmisji oferowanych bezpośrednio przez oficjalnych nadawców.

Należy pamiętać, że dostęp do niektórych transmisji może wymagać posiadania ważnej subskrypcji lub uwierzytelnienia u dostawcy telewizji lub internetu. Sporticos nie hostuje transmisji na żywo i nie linkuje do nielegalnych, pirackich ani nieoficjalnych serwisów streamingowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane informacje o transmisjach były jak najbardziej aktualne i precyzyjne. Harmonogramy transmisji oraz dostępność platform mogą jednak ulec zmianie. Jeśli zauważysz brakujące lub nieprawidłowe informacje, zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli je zweryfikować i zaktualizować.