CSKA Sofia vs FK Qarabag transmisja online, przewidywania i pojedynki bezpośrednie
Składy
CSKA Sofia
FK Qarabag
Statystyki
News
CSKA Sofia vs FK Qarabag Mecze bezpośrednie
Wygrane: 0
Remisy: 2
Wygrane: 2
UEFA Liga Europejska
30 lip 2026CSKA Sofia0 : 0
FK QarabagUEFA Liga Europejska
23 lip 2026FK Qarabag
0 : 0CSKA Sofia
Klubowe Mecze Towarzyski
4 lip 2023FK Qarabag
1 : 0CSKA Sofia
Klubowe Mecze Towarzyski
7 lip 2021CSKA Sofia0 : 1
FK Qarabag
CSKA Sofia vs FK Qarabag Forma
UEFA Liga Europejska
20 sie 2026OFI Kreta FC3 : 0CSKA SofiaFirst Professional League
16 sie 2026CSKA Sofia5 : 0POFC Botev VratsaUEFA Liga Europejska
13 sie 2026CSKA Sofia1 : 3Maccabi Tel AvivFirst Professional League
9 sie 2026Septemvri Sofia0 : 3CSKA SofiaUEFA Liga Europejska
6 sie 2026Maccabi Tel Aviv0 : 3CSKA Sofia
Liga Konferencji Europy UEFA
20 sie 2026Twente Enschede0 : 1FK QarabagPremier League
17 sie 2026FK Qarabag3 : 1Shamakhi FKLiga Konferencji Europy UEFA
13 sie 2026FK Qarabag2 : 0Dynamo KievLiga Konferencji Europy UEFA
6 sie 2026Dynamo Kiev1 : 0FK QarabagUEFA Liga Europejska
30 lip 2026CSKA Sofia0 : 0FK Qarabag
Informacje o spotkaniu
- Drużyny:CSKA Sofia - Qarabag FK
- Turniej:UEFA Liga Europejska
- Data:Thursday, 30 July 2026
- Godzina:18:00
- Miejsce spotkania:Vasil Levski National Sports Academy, Sofia
- Więcej szczegółów:
Informacja o treści
Informacje o transmisjach telewizyjnych i streamingowych publikowane na tej stronie pochodzą z danych dostarczanych przez naszych oficjalnych partnerów transmisyjnych i dotyczą wyłącznie meczów oraz programów emitowanych przez licencjonowanych posiadaczy praw.
Transmisje mogą być dostępne na różnych platformach, w tym w telewizji naziemnej, kablowej, satelitarnej, IPTV, radiu oraz w oficjalnych aplikacjach mobilnych i desktopowych nadawców. W miarę możliwości udostępniamy linki do transmisji oferowanych bezpośrednio przez oficjalnych nadawców.
Należy pamiętać, że dostęp do niektórych transmisji może wymagać posiadania ważnej subskrypcji lub uwierzytelnienia u dostawcy telewizji lub internetu. Sporticos nie hostuje transmisji na żywo i nie linkuje do nielegalnych, pirackich ani nieoficjalnych serwisów streamingowych.
Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane informacje o transmisjach były jak najbardziej aktualne i precyzyjne. Harmonogramy transmisji oraz dostępność platform mogą jednak ulec zmianie. Jeśli zauważysz brakujące lub nieprawidłowe informacje, zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli je zweryfikować i zaktualizować.





