Zrelak (65')
Bakhar (45')

Słowacja vs Białoruś transmisja online, przewidywania i pojedynki bezpośrednie


    Zdarzenia meczowe:
      • Koniec meczu

      • Zmiana zawodnika (89)
        • Bogomolskiy, Egor (Out)
        • Savitskiy, Pavel (In)

        Zmiana na boisku - wchodzi Pavel Savitskiy (Białoruś). Murawę opuszcza Egor Bogomolskiy.


      • Zmiana zawodnika (87)
        • Kucka, Juraj (Out)
        • Mraz, Samuel (In)

        Zmiana w zespole Słowacja. Boisko opuszcza Juraj Kucka, wchodzi Samuel Mraz.


      • Żółta kartka (80)
        • Bocherov, Valery

        Arbiter spotkania Nikola Dabanovic pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Białoruś.


      • Zmiana zawodnika (74)
        • Duris, David (Out)
        • Bero, Matúš (In)

        Matúš Bero zmienia David Duris na TSC Arena.


      • Zmiana zawodnika (74)
        • Bénes, László (Out)
        • Hrošovský, Patrik (In)

        Francesco Calzona dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi László Bénes. Na boisko wchodzi Patrik Hrošovský (Słowacja).


      • Zmiana zawodnika (68)
        • Bakhar, Ivan (Out)
        • Bogomolskiy, Egor (In)

        Białoruś: schodzi Ivan Bakhar, za niego zagra Egor Bogomolskiy.


      • Gol ! (65)
        • Zrelak, Adam (Scorer)
        • Hancko, David (Assist)

        Słowacja doprowadza do remisu 1-1, dzięki bramce zdobytej głową przez Adam Zrelak.

        Świetna gra David Hancko, który asystuje przy golu.


      • Zmiana zawodnika (60)
        • Boženík, Róbert (Out)
        • Zrelak, Adam (In)

        Słowacja dokonują zmiany w swoim zespole. Francesco Calzona decyduje o tym, że na boisko wchodzi Adam Zrelak, a na ławce siada Róbert Boženík.


      • Żółta kartka (59)
        • Khadarkevich, Ruslan

        Żółty kartonik ogląda Ruslan Khadarkevich (Białoruś). To zła wiadomość dla drużyny.


      • Żółta kartka (45)
        • Wladislaw Klimowicz

        Żółtka kartka dla Wladislaw Klimowicz na TSC Arena.


      • Gol ! (45)
        • Bakhar, Ivan (Scorer)
        • Malkevich, Vladislav (Assist)

        0-1 prowadzi Białoruś po golu Ivan Bakhar.

        Vladislav Malkevich z kolejną asystą w karierze.


      • Żółta kartka (41)
        • Pechenin, Kirill

        Kirill Pechenin otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Nikola Dabanovic ma dziś sporo pracy. Białoruś muszą uważać na kartki.


      • Zmiana zawodnika (39)
        • Gromyko, Valeri (Out)
        • Pechenin, Kirill (In)

        Valeri Gromyko ustępuje miejsca na boisku dla Kirill Pechenin.


      • Żółta kartka (39)
        • Pekarík, Peter

        Żółta kartka dla Peter Pekarík.


      • Żółta kartka (32)
        • Bakhar, Ivan

        Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Białoruś. Sędzia spotkania Nikola Dabanovic jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie TSC Arena (Backa Topola).


      • Rozpoczecie spotkania

        Sędzia Nikola Dabanovic rozpoczął dzisiejsze spotkanie.


    • Składy

      Słowacja
      (4-3-3)
      (3-4-2-1)
      Białoruś
      1 Rodak 2 Pekarik 5 Satka 14 Skriniar 16 Hancko 19 Kucka 22 Lobotka 8 Benes 18 Jirka 9 Bozenik 6 Duris 16 Plotnikov 5 Polyakov 15 Yudenkov 20 Khadarkevich 7 Nechaev 14 Yablonski 13 Bocherov 22 Malkevich 21 Klimovich 23 Gromyko 10 Bakhar
      Białoruś
      (3-4-2-1)
    • Statystyki

      Posiadanie piłki
      Słowacja 75%
      25% Białoruś
      Strzały
      5 Poza bramką 0 6 Na bramkę 1

      2
      Strzały zablokowane
      0
      12
      Rzuty rożne
      1
      3
      Spalone
      0
      0
      Strzały obronione
      5
      10
      Faule
      13
      1
      Żółte kartki
      5
      0
      Czerwone kartki
      0
    • Słowacja vs Białoruś Typy meczowe

      • Od 4 spotkań Białoruś pozostaje bez wygranej.
      • Słowacja wygrywa 1. połowę w 30% swoich meczy, Białoruś w 20% swoich meczy.
      • Słowacja wygrywa 30% połowy meczu, Białoruś wygrywa 20%.
      • Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Słowacja.
      • W ich ostatnim spotkaniu Słowacja wygrał 1 golami.
      • Gdy Białoruś prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 100% swoich meczy.
      • Gdy Słowacja przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 0% swoich meczy.
      • Gdy Białoruś przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
      • W UEFA Liga Narodów Słowacja ma lepsze osiągnięcia niż Białoruś.
      • Występy Słowacja w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Białoruś.
      • Słowacja przegrał tylko 1 ze swoich 3 meczy przeciwko Białoruś (we wszystkich rozgrywkach).
      • W ostatnich 3 ich spotkaniach Słowacja wygrał 2, Białoruś wygrał 1, 0 zremisowano.
      • Słowacja zdobywa 1.33 gole w meczu przeciwko Białoruś, a Białoruś strzela 0.67 przeciwko Słowacja (średnio).
      • Średnia liczba goli w spotkaniach między Słowacja i Białoruś to 2.
      • Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Słowacja i Białoruś to 0.33.
      • Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w UEFA Liga Narodów.
      • Obie drużyny przegrały swój ostatni mecz.
      • Słowacja zdobywa 1 gole grając u siebie, a Białoruś strzela 1 gole grając na wyjeździe (średnio).
      • Od 5 spotkań Białoruś pozostaje bez wygranej.
      • Słowacja wygrywa 1. połowę w 30% swoich meczy, Białoruś w 18% swoich meczy.
      • Słowacja wygrywa 30% połowy meczu, Białoruś wygrywa 18%.
      • Słowacja wygrywa 1. połowę w 27% swoich meczy, Białoruś w 18% swoich meczy.
      • Słowacja wygrywa 27% połowy meczu, Białoruś wygrywa 18%.
      • Ivan Bakhar musi uważać w dzisiejszym spotkaniu. Jeśli zobaczy żółtą kartkę - jego 2 w sezonie, to nie zagra w przyszłym meczu.
    • Forma

      Słowacja Słowacja
      1. Flag null Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
        20 lis 2022
        Słowacja
        0 : 0
        Chile
      2. Flag null Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
        17 lis 2022
        CZARNOGÓRA
        2 : 2
        Słowacja
      3. Flag null UEFA Liga Narodów
        25 wrz 2022
        Słowacja
        1 : 1
        Białoruś
      4. Flag null UEFA Liga Narodów
        22 wrz 2022
        Słowacja
        1 : 2
        Azerbejdżan
      5. Flag null UEFA Liga Narodów
        13 cze 2022
        Kazachstan
        2 : 1
        Słowacja
      Białoruś Białoruś
      1. Flag null Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
        20 lis 2022
        Oman
        2 : 0
        Białoruś
      2. Flag null Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
        17 lis 2022
        Syria
        0 : 1
        Białoruś
      3. Flag null UEFA Liga Narodów
        25 wrz 2022
        Słowacja
        1 : 1
        Białoruś
      4. Flag null UEFA Liga Narodów
        22 wrz 2022
        Kazachstan
        2 : 1
        Białoruś
      5. Flag null UEFA Liga Narodów
        13 cze 2022
        Azerbejdżan
        2 : 0
        Białoruś
    • Mecze bezpośrednie

      Słowacja
      Mecze: 0
      Białoruś
      0 Wygrane: 0
      Remisy: 0
      Wygrane: 0 0

      Ostatnie spotkania
      1. Flag null UEFA Liga Narodów
        25 wrz 2022
        Słowacja Słowacja
        1 : 1
        Białoruś Białoruś
      2. Flag null UEFA Liga Narodów
        3 cze 2022
        Białoruś Białoruś
        0 : 1
        Słowacja Słowacja
      3. Flag null Mistrzostwa Europy Kwalifikacje
        9 paź 2015
        Słowacja Słowacja
        0 : 1
        Białoruś Białoruś
      4. Flag null Mistrzostwa Europy Kwalifikacje
        12 paź 2014
        Białoruś Białoruś
        1 : 3
        Słowacja Słowacja
    • Słowacja vs Białoruś lista transmisji

      Kraj Godzina Kanały
      Andora 18:00 L'Equipe Web, L'Equipe
      Angola 17:00 SuperSport Maximo 2, DStv Now, SuperSport Premier League ROA
      Anguilla 12:00 Csport.tv
      Argentyna 13:00 Star+
      Aruba 12:00 Csport.tv
      Australia 02:00 Optus Sport
      Austria 18:00 DAZN
      Bahamy 12:00 Csport.tv
      Bangladesz 22:00 Sony LIV
      Barbados 12:00 Csport.tv
      Białoruś 19:00 Belarus 5
      Benin 17:00 SuperSport Premier League ROA, SuperSport Maximo 2
      Bhutan 22:00 Sony LIV
      Boliwia 12:00 Star+
      Botswana 18:00 SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA, DStv Now
      Brazylia 13:00 Star+
      Brytyjskie Wyspy Dziewicze 12:00 Csport.tv
      Brunei 00:00 Astro Go
      Bułgaria 19:00 Diema Sport 2, Play Diema Xtra
      Burkina Faso 16:00 SuperSport Premier League ROA, SuperSport Maximo 2, DStv Now
      Burundi 18:00 SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA, DStv Now
      Kamerun 17:00 SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA, DStv Now
      Kanada 11:00 DAZN, Fubo Sports Network
      Republika Zielonego Przylądka 15:00 DStv Now, SuperSport Premier League ROA, SuperSport Maximo 2
      Kajmany 11:00 Csport.tv
      Republika Środkowoafrykańska 17:00 SuperSport Premier League ROA, SuperSport Maximo 2
      Czad 17:00 SuperSport Maximo 2, DStv Now, SuperSport Premier League ROA
      Chile 13:00 Star+
      Kolumbia 11:00 Star+
      Komory 19:00 SuperSport Premier League ROA, SuperSport Maximo 2
      Kostaryka 10:00 Star+
      Chorwacja 18:00 Sportklub 1 Croatia
      Cypr 19:00 Cytavision on the Go, Nova Sports Prime, Cytavision Sports 4
      Dania 18:00 TV2 Play Denmark
      Dżibuti 19:00 SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA, DStv Now
      Dominika 12:00 Csport.tv
      Dominikana 12:00 Star+, Csport.tv
      Ekwador 11:00 Star+
      Salwador 10:00 Star+
      Gwinea Równikowa 17:00 DStv Now, SuperSport Premier League ROA, SuperSport Maximo 2
      Erytrea 19:00 SuperSport Premier League ROA, DStv Now, SuperSport Maximo 2
      Estonia 19:00 Viaplay Estonia
      Etiopia 19:00 DStv Now, SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA
      Wyspy Owcze 17:00 TV2 Play Denmark
      Finlandia 19:00 C More Suomi
      Francja 18:00 L'Equipe Web, L'Equipe, Molotov, Free
      Gabon 17:00 DStv Now, SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA
      Gambia 16:00 SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA, DStv Now
      Niemcy 18:00 DAZN, DAZN2
      Ghana 16:00 SuperSport Premier League ROA, DStv Now, SuperSport Maximo 2
      Grecja 19:00 Nova Sports Prime
      Grenada 12:00 Csport.tv
      Gwatemala 10:00 Star+
      Gwinea 16:00 DStv Now, SuperSport Premier League ROA, SuperSport Maximo 2
      Gwinea Bissau 16:00 SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA, DStv Now
      Honduras 10:00 Star+
      Węgry 18:00 Spíler2
      Islandia 16:00 Viaplay Iceland
      Indie 21:30 Sony LIV, JioTV
      Irlandia 17:00 Premier Player HD
      Izrael 19:00 Sport 4
      Jamajka 11:00 Csport.tv
      Japonia 01:00 DAZN
      Kenia 19:00 SuperSport Maximo 2, DStv Now, SuperSport Premier League ROA
      Łotwa 19:00 Viaplay Latvia
      Lesotho 18:00 SuperSport Premier League ROA, DStv Now, SuperSport Maximo 2
      Liberia 16:00 SuperSport Maximo 2, DStv Now, SuperSport Premier League ROA
      Litwa 19:00 Viaplay Lithuania
      Madagaskar 19:00 DStv Now, SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA
      Malawi 18:00 SuperSport Premier League ROA, DStv Now, SuperSport Maximo 2
      Malezja 00:00 Astro Go, Astro Supersport 5
      Malediwy 21:00 Sony LIV
      Mali 16:00 SuperSport Premier League ROA, SuperSport Maximo 2, DStv Now
      Mauretania 16:00 SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA, DStv Now
      Mauritius 20:00 SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA, DStv Now
      Majotta 19:00 SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA
      Meksyk 11:00 Sky HD, Blue To Go Video Everywhere
      Monako 18:00 L'Equipe Web, L'Equipe
      Czarnogóra 18:00 Arena Sport 2
      Montserrat 12:00 Csport.tv
      Mozambik 18:00 SuperSport Premier League ROA, SuperSport Maximo 2, DStv Now
      Namibia 18:00 SuperSport Premier League ROA, DStv Now, SuperSport Maximo 2
      Nepal 21:45 Sony LIV
      Holandia 18:00 Ziggo Sport Voetbal, Ziggo Sport 14, Ziggo Sport Select
      Nikaragua 10:00 Star+
      Niger 17:00 SuperSport Maximo 2, DStv Now, SuperSport Premier League ROA
      Nigeria 17:00 SuperSport Premier League Nigeria, SuperSport Maximo 2, DStv Now
      Macedonia Północna 18:00 Arena Sport 2
      Norwegia 18:00 TV 2 Play, TV2 Sport Premium 2
      Pakistan 21:00 Sony LIV
      Panama 11:00 Star+, Csport.tv
      Paragwaj 12:00 Star+
      Peru 11:00 Star+
      Polska 18:00 Polsat Sport Premium 2, IPLA
      Portugalia 16:00 Match Player, Sport TV Multiscreen, Sport TV1
      Portoryko 12:00 ViX
      Rumunia 19:00 Digi Sport 2 Romania, Digi Online, Prima Sport 1
      Rosja 04:00 Okko Sport
      Rwanda 18:00 SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA
      Senegal 16:00 DStv Now, SuperSport Premier League ROA, SuperSport Maximo 2
      Serbia 18:00 Arena Sport 1P
      Seszele 20:00 DStv Now, SuperSport Premier League ROA, SuperSport Maximo 2, Csport.tv
      Sierra Leone 16:00 SuperSport Maximo 2, DStv Now, SuperSport Premier League ROA
      Słowacja 18:00 RTVS Sport, Sport 1 CZ/SK
      Somalia 19:00 SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA
      Republika Południowej Afryki 18:00 DStv App, SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League
      Sudan Południowy 18:00 DStv Now
      Sri Lanka 21:30 Sony LIV
      Sudan 18:00 SuperSport Premier League ROA, DStv Now, SuperSport Maximo 2
      Szwecja 18:00 Viaplay Sweden
      Szwajcaria 18:00 DAZN
      Tanzania 19:00 SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA, DStv Now
      Togo 16:00 DStv Now, SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA
      Turcja 19:00 S Sport+, S Sport
      Uganda 19:00 DStv Now, SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA
      Wielka Brytania 17:00 Premier Player HD
      Stany Zjednoczone 07:00 fubotv, Fox Soccer Plus, ViX, Fubo Sports Network
      Urugwaj 13:00 Star+
      Wenezuela 12:00 Star+
      Zambia 18:00 SuperSport Maximo 2, SuperSport Premier League ROA
      Zimbabwe 18:00 SuperSport Premier League ROA, SuperSport Maximo 2, DStv Now
    • Informacje o spotkaniu