1. Dzisiejsze mecze
  2. Brasileiro Serie B
  3. Goias vs AC Goianiense GO

Goias vs AC Goianiense GO transmisja online, przewidywania i pojedynki bezpośrednie


Zdarzenia meczowe:
  • 90'
    Koniec meczu

    Mecz kończy się wynikiem 0 - 1.

  • 87'
    Żółta kartka
    • Nicolas Vichiatto

    Żółtka kartka dla Nicolas Vichiatto na Estadio Haile Pinheiro.

  • 84'
    Zmiana zawodnika
    • Jean Carlos Alves Ferreira
    • Wellington Rato

    Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Jean Carlos Alves Ferreira. Na boisko wchodzi Wellington Rato.

  • 80'
    Żółta kartka
    • Luiz Felipe

    Goias EC GO: żółtka kartka dla Luiz Felipe.

  • 78'
    Zmiana zawodnika
    • Gustavo Maia da Silva
    • Gebson Gomes Dos Santos

    Zmiana w zespole AC Goianiense GO. Boisko opuszcza Gustavo Maia, wchodzi Gebson Gomes Dos Santos.

  • 78'
    Zmiana zawodnika
    • Geovany dos Santos Soares
    • Bruno Jose de Souza

    Geovany dos Santos Soares ustępuje miejsca na boisku dla Bruno Jose.

  • 74'
    Zmiana zawodnika
    • Joao Paulo Ferreira Lourenco
    • Geirton Marques Aires

    Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Lourenco (Goias EC GO). Na murawę wchodzi Gege (Goias EC GO).

  • 65'
    Zmiana zawodnika
    • Lucas Lima
    • Carlos Eduardo

    Zmiana. Z boiska schodzi Lucas Lima, a wchodzi Carlos Eduardo.

  • 65'
    Zmiana zawodnika
    • Rodrigo
    • Nicolas Vichiatto

    Rodrigo Soares ustępuje miejsca na boisku dla Nicolas Vichiatto.

  • 62'
    Zmiana zawodnika
    • Jose Domingos de Moraes Neto
    • Cristiano Claudinei Nogueira

    Zmiana w zespole AC Goianiense GO. Boisko opuszcza Netinho, wchodzi Cristiano Claudinei Nogueira.

  • 62'
    Zmiana zawodnika
    • Marrony da Silva
    • Henrique Freitas Alves

    AC Goianiense GO: schodzi Marrony da Silva, za niego zagra Henrique Freitas Alves.

  • 51'
    Żółta kartka
    • Jose Domingos de Moraes Neto

    Żółtą kartkę ogląda Netinho (AC Goianiense GO).

  • 48'
    Żółta kartka
    • Joao Paulo Ferreira Lourenco

    Żółta kartka dla Lourenco.

  • 46'
    Zmiana zawodnika
    • Pedro Junqueira de Oliveira
    • Luiz Felipe Clemente de Almeida

    Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Pedrinho. Na boisko wchodzi Luiz Felipe Clemente de Almeida.

  • 33'
    Gol !
    • Lopes Guilherme (Strzelec)
    • Jose Domingos de Moraes Neto (Asysta)

    Bramka! Lopes Guilherme (AC Goianiense GO) główką daje prowadzenie dla swojego zespołu na 0 - 1. Netinho autorem pięknej asysty, zakończonej golem na 0 - 1.

  • 33'
    Zmiana zawodnika
    • Warley
    • Ewerthon

    Silva Roger ściąga z boiska kontuzjowanego Warley, za niego wpuszcza Ewerthon.

  • Rozpoczecie spotkania

Składy

GoiasGoias
(4-2-3-1)
(4-2-3-1)
AC Goianiense GOAC Goianiense GO
23Tadeu2Soares3Felipe25Luisao54Silva97Lourenco5Machado21Alves Ferreira10Lima17Pedrinho40Kadu1Vitor2Warley3Barreto4Martins6Guilherme8Netinho5Peixoto dos Santos11Maia10Marrony7dos Santos Soares9Coutinho
23Tadeu2Soares3Felipe25Luisao54Silva97Lourenco5Machado21Alves Ferreira10Lima17Pedrinho40Kadu
GoiasGoias
(4-2-3-1)
1Vitor2Warley3Barreto4Martins6Guilherme8Netinho5Peixoto dos Santos11Maia10Marrony7dos Santos Soares9Coutinho
(4-2-3-1)
AC Goianiense GOAC Goianiense GO
GoiasGoias
Mozart
Trener
Rezerwowi
Luiz Felipe Clemente de Almeida 11
46' Wyszedł: Pedrinho

Nicolas Vichiatto 6
65' Wyszedł: Rodrigo Soares

Carlos Eduardo 18
65' Wyszedł: Lucas Lima

Gege 28
74' Wyszedł: Lourenco

Wellington Rato 27
84' Wyszedł: Jean Carlos Alves Ferreira
AC Goianiense GOAC Goianiense GO
Roger, Silva
Trener
Rezerwowi
Ewerthon 13
33' Wyszedł: Warley

Henrique Freitas Alves 19
62' Wyszedł: Marrony

Cristiano Claudinei Nogueira 17
62' Wyszedł: Netinho

Bruno Jose 22
78' Wyszedł: Geovany dos Santos Soares

Gebson Gomes Dos Santos 14
78' Wyszedł: Gustavo Maia

Statystyki

Posiadanie piłki
Goias55%
45% AC Goianiense GO
Strzały
13Poza bramką76Na bramkę2

4
Strzały zablokowane
2
6
Rzuty rożne
7
1
Spalone
3
1
Strzały obronione
6
14
Faule
22
3
Żółte kartki
1
0
Czerwone kartki
0

Goias vs AC Goianiense GO Typy meczowe

Jeśli dziś Carlos Eduardo De Sousa Leopoldino (Goias EC GO) strzeli gola przeciwko AC Goianiense GO, będzie to jego 10 bramka w sezonie.
W tym sezonie najczęstszym wynikiem końcowym, kiedy Goias EC GO przegrywa 0:1 u siebie, jest 1-1.
1/2

News

Goias vs AC Goianiense GO Mecze bezpośrednie

Goias
Mecze:  24
AC Goianiense GO
29%
Wygrane: 7
29%
Remisy: 7
42%
Wygrane: 10
Ostatnie spotkania
  1. BRA flagBrasileiro Serie B
    26 wrz 2026
    GoiasGoias
    0 : 1
    AC Goianiense GOAC Goianiense GO
  2. BRA flagBrasileiro Serie B
    30 maj 2026
    AC Goianiense GOAC Goianiense GO
    1 : 1
    GoiasGoias
  3. BRA flagGoiano
    15 mar 2026
    GoiasGoias
    0 : 0
    AC Goianiense GOAC Goianiense GO
  4. BRA flagGoiano
    7 mar 2026
    AC Goianiense GOAC Goianiense GO
    0 : 2
    GoiasGoias
  5. BRA flagGoiano
    18 sty 2026
    AC Goianiense GOAC Goianiense GO
    1 : 1
    GoiasGoias

Goias vs AC Goianiense GO Forma

GoiasGoias
  1. BRA flagBrasileiro Serie B
    6 paź 2026
    Goias
    2 : 1
    Athletic Club Sjdr MG
  2. BRA flagBrasileiro Serie B
    1 paź 2026
    Gremio Novorizontino SP
    3 : 0
    Goias
  3. BRA flagBrasileiro Serie B
    26 wrz 2026
    Goias
    0 : 1
    AC Goianiense GO
  4. BRA flagBrasileiro Serie B
    20 wrz 2026
    Goias
    2 : 1
    Avai SC
  5. BRA flagBrasileiro Serie B
    14 wrz 2026
    Botafogo SP
    1 : 3
    Goias
AC Goianiense GOAC Goianiense GO
  1. BRA flagBrasileiro Serie B
    7 paź 2026
    CR Brasil AL
    3 : 1
    AC Goianiense GO
  2. BRA flagBrasileiro Serie B
    3 paź 2026
    AC Goianiense GO
    2 : 0
    America MG
  3. BRA flagBrasileiro Serie B
    26 wrz 2026
    Goias
    0 : 1
    AC Goianiense GO
  4. BRA flagBrasileiro Serie B
    18 wrz 2026
    Sao Bernardo SP
    1 : 0
    AC Goianiense GO
  5. BRA flagBrasileiro Serie B
    13 wrz 2026
    AC Goianiense GO
    4 : 0
    Criciuma EC SC

Goias vs AC Goianiense GO Tabela

PozDrużynaWRPMPkt
5Criciuma EC SC15893253
6AC Goianiense GO141183353
7CR Brasil AL156113251
8Recife PE131283351
9Goias146133348
10Operario Ferroviario EC PR139113348

Informacje o spotkaniu

Informacja o treści

Informacje o transmisjach telewizyjnych i streamingowych publikowane na tej stronie pochodzą z danych dostarczanych przez naszych oficjalnych partnerów transmisyjnych i dotyczą wyłącznie meczów oraz programów emitowanych przez licencjonowanych posiadaczy praw.

Transmisje mogą być dostępne na różnych platformach, w tym w telewizji naziemnej, kablowej, satelitarnej, IPTV, radiu oraz w oficjalnych aplikacjach mobilnych i desktopowych nadawców. W miarę możliwości udostępniamy linki do transmisji oferowanych bezpośrednio przez oficjalnych nadawców.

Należy pamiętać, że dostęp do niektórych transmisji może wymagać posiadania ważnej subskrypcji lub uwierzytelnienia u dostawcy telewizji lub internetu. Sporticos nie hostuje transmisji na żywo i nie linkuje do nielegalnych, pirackich ani nieoficjalnych serwisów streamingowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane informacje o transmisjach były jak najbardziej aktualne i precyzyjne. Harmonogramy transmisji oraz dostępność platform mogą jednak ulec zmianie. Jeśli zauważysz brakujące lub nieprawidłowe informacje, zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli je zweryfikować i zaktualizować.