1. Dzisiejsze mecze
  2. Cymru Championship South
  3. Cardiff Draconians vs Afan Lido
Cardiff Draconians

Cardiff Draconians

Cardiff Draconians

10:0031.10.26
Afan Lido

Afan Lido

Afan Lido

Cardiff Draconians vs Afan Lido transmisja online, przewidywania i pojedynki bezpośrednie


Gdzie obejrzeć Cardiff Draconians vs Afan Lido:

Nie znaleziono kanałów i transmisji na żywo.
Informacje o transmisjach TV i streamingach na tej stronie pochodzą od naszych oficjalnych partnerów i obejmują wyłącznie legalnych i licencjonowanych nadawców. Niektóre linki mogą być linkami afiliacyjnymi.
Zdarzenia meczowe:

Cardiff Draconians vs Afan Lido Mecze bezpośrednie

Cardiff Draconians
Mecze:  2
Afan Lido
100%
Wygrane: 2
0%
Remisy: 0
0%
Wygrane: 0
Ostatnie spotkania
  1. WAL flagCymru Championship South
    18 kwi 2026
    Cardiff DraconiansCardiff Draconians
    4 : 1
    Afan LidoAfan Lido
  2. WAL flagCymru Championship South
    16 wrz 2025
    Afan LidoAfan Lido
    1 : 3
    Cardiff DraconiansCardiff Draconians

Cardiff Draconians vs Afan Lido Forma

Cardiff DraconiansCardiff Draconians
  1. WAL flagFAW Puchar Walii
    17 paź 2026
    Radnor Valley FC
    1 : 3
    Cardiff Draconians
  2. WAL flagCymru Championship South
    10 paź 2026
    Cardiff Draconians
    2 : 2
    Carmarthen Town
  3. WAL flagCymru Championship South
    3 paź 2026
    Cardiff Draconians
    1 : 1
    Newport City FC
  4. WAL flagCymru Championship South
    26 wrz 2026
    Cardiff Draconians
    1 : 3
    Caerau Ely FC
  5. WAL flagFAW Puchar Walii
    19 wrz 2026
    Cardiff Draconians
    5 : 1
    Aberbargoed Buds FC
Afan LidoAfan Lido
  1. WAL flagFAW Puchar Walii
    18 paź 2026
    Afan Lido
    2 : 3
    Penybont
  2. WAL flagCymru Championship South
    9 paź 2026
    Afan Lido
    5 : 5
    Swansea University
  3. WAL flagCymru Championship South
    2 paź 2026
    Caerau Ely FC
    2 : 0
    Afan Lido
  4. WAL flagCymru Championship South
    25 wrz 2026
    Afan Lido
    0 : 0
    Newport City FC
  5. WAL flagFAW Puchar Walii
    18 wrz 2026
    Afan Lido
    4 : 1
    Goytre AFC

Cardiff Draconians vs Afan Lido Tabela

PozDrużynaWRPMPkt
9Treowen Stars4151013
10Afan Lido3351112
11Caerphilly Athletic FC3251011
12Pontardawe Town FC315910
13Cardiff Draconians23389
14Newport City FC22488

Informacje o spotkaniu

Informacja o treści

Informacje o transmisjach telewizyjnych i streamingowych publikowane na tej stronie pochodzą z danych dostarczanych przez naszych oficjalnych partnerów transmisyjnych i dotyczą wyłącznie meczów oraz programów emitowanych przez licencjonowanych posiadaczy praw.

Transmisje mogą być dostępne na różnych platformach, w tym w telewizji naziemnej, kablowej, satelitarnej, IPTV, radiu oraz w oficjalnych aplikacjach mobilnych i desktopowych nadawców. W miarę możliwości udostępniamy linki do transmisji oferowanych bezpośrednio przez oficjalnych nadawców.

Należy pamiętać, że dostęp do niektórych transmisji może wymagać posiadania ważnej subskrypcji lub uwierzytelnienia u dostawcy telewizji lub internetu. Sporticos nie hostuje transmisji na żywo i nie linkuje do nielegalnych, pirackich ani nieoficjalnych serwisów streamingowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane informacje o transmisjach były jak najbardziej aktualne i precyzyjne. Harmonogramy transmisji oraz dostępność platform mogą jednak ulec zmianie. Jeśli zauważysz brakujące lub nieprawidłowe informacje, zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli je zweryfikować i zaktualizować.