1. Dzisiejsze mecze
  2. 2. Liga, Norrland

Szwecja 2. Liga, Norrland

  • Kraj:

    Flag SWE Szwecja
  • Sezon:

    2024 / 2024
  • Zaczyna się:

    2024-03-30
  • Kończy się:

    2024-11-12

2. Liga, Norrland Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz 2. Liga, Norrland w telewizji.

W tej chwili nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Wkrótce postaramy się uzupełnić te informacje.

Wyniki

14. kolejka

  • 30 Jun
    1. Kiruna FF
      0
    2. IFK Ostersund
      3
  • 29 Jun
    1. Bergnasets AIK
      3
    2. Froso IF
      1
  • 29 Jun
    1. Ytterhogdals IK 1921
      2
    2. Skellefteaa FF
      1
  • 28 Jun
    1. Umeaa FC Akademi
      1
    2. Gottne IF
      3
  • 26 Jun
    1. IFK Luleaa
      1
    2. Bodens BK
      1
  • 26 Jun
    1. Algarna Harnosand IF
      0
    2. Lucksta IF
      4
  • 26 Jun
    1. Taftea IK
      2
    2. Team TG FF
      3

Tabela

Division 2, Norrland 2024

PozDrużynaWRPMPkt
1Bergnäsets AIK11121434
2Bodens BK10311433
3Team TG FF10221432
4Skellefteå FF7521426
5Ytterhogdals IK7341424
6IFK Östersund7251423
7IFK Lulea6351421
8Lucksta IF5361418
9Gottne IF5271417
10Umeaa FC Akademi4281414
11Täfteå IK4191413
12Kiruna FF3291411
13Frösö IF2111147
14IF Älgarna1211145