Bodens BK

Bodens BK

  • Kraj:

    SWE flag Szwecja
  • Miasto:

    Boden
  • Stadion:

    Boden Arena
  • Pojemność:

    2000

Bodens BK Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Bodens BK w telewizji.

Wyniki

SWE flag Division 2, Awans Playoff

  • 10 Oct
    1. Taftea IK
      1
    2. Bodens BK
      2
  • 3 Oct
    1. Gottne IF
      4
    2. Bodens BK
      2
  • 26 Sep
    1. IFK Ostersund
      2
    2. Bodens BK
      0
  • 19 Sep
    1. Bodens BK
      0
    2. Skellefteaa FF
      2
  • 16 Sep
    1. Bodens BK
      1
    2. IFK Luleaa
      0
  • 12 Sep
    1. Kubikenborgs IF
      6
    2. Bodens BK
      1

Tabela

SWE flag Division 2 2026, Norrland, Championship Round

PozDrużynaWRPMPkt
1Kubikenborgs IF10031330
2IFK Luleaa9041327
3IFK Ostersund7241323
4Skellefteaa FF5351318
5Bodens BK5261317
6Täfteå IK5081315
7Gottne IF3281311
8Lucksta IF3191310