1. Dzisiejsze mecze
  2. Dywizja Segunda B

Hiszpania Dywizja Segunda B

  • Kraj:

    Flag ESP Hiszpania
  • Sezon:

    2023 / 2024
  • Zaczyna się:

    2023-09-01
  • Kończy się:

    2024-06-02

Dywizja Segunda B Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Dywizja Segunda B w telewizji.

Wyniki

półfinały

  • 19 May
    1. Zamora CF
      2
    2. UE Sant Andreu
      0
  • 19 May
    1. Yeclano Deportivo
      2
    2. UE Lleida
      0
  • 19 May
    1. Numancia CD
      2
    2. Utebo FC
      0
  • 19 May
    1. Marbella
      2
    2. Getafe CF B
      1
  • 19 May
    1. UE Costa Brava
      0
    2. Orihuela CF
      0
  • 19 May
    1. Pontevedra CF
      3
    2. Deportivo Aragon
      1
  • 19 May
    1. UD Logrones
      1
    2. CD Guijuelo
      0
  • 19 May
    1. CE Europa
      1
    2. Betis Deportivo Balompie
      3
  • 18 May
    1. Barakaldo CF
      1
    2. CD Atletico Paso
      0
  • 18 May
    1. San Sebastian Reyes
      1
    2. Rayo Cantabria
      0
  • 12 May
    1. Orihuela CF
      1
    2. UE Costa Brava
      0
  • 12 May
    1. UE Lleida
      0
    2. Yeclano Deportivo
      1
  • 12 May
    1. UE Sant Andreu
      2
    2. Zamora CF
      0
  • 12 May
    1. Utebo FC
      2
    2. Numancia CD
      2
  • 12 May
    1. Betis Deportivo Balompie
      2
    2. CE Europa
      0
  • 12 May
    1. Deportivo Aragon
      2
    2. Pontevedra CF
      1
  • 12 May
    1. Rayo Cantabria
      2
    2. San Sebastian Reyes
      2
  • 12 May
    1. CD Atletico Paso
      0
    2. Barakaldo CF
      0
  • 12 May
    1. Getafe CF B
      0
    2. Marbella
      0
  • 11 May
    1. CD Guijuelo
      0
    2. UD Logrones
      0

Tabela

Segunda Federacion 23/24, Group 1

PozDrużynaWRPMPkt
1Ourense CF211033473
2Pontevedra191143468
3Zamora CF171253463
4Guijuelo149113451
5Rayo Cantabria131293451
6UP Langreo121483450
7Compostela138133447
8Real Valladolid B138133447
9Deportivo La Coruna B1111123444
10Coruxo127153443
11Marino de Luanco915103442
12RS Gimnastica de Torrelavega118153441
13Real Aviles CF914113441
14Racing Club Villalbes813133437
15Arandina810163434
16Real Oviedo B612163430
17CD Cayon612163430
18CD Covadonga78193429

Segunda Federacion 23/24, Group 2

PozDrużynaWRPMPkt
1Athletic Bilbao B25723482
2Barakaldo221023476
3UD Logrones201133471
4Utebo FC171073461
5Real Zaragoza B151183456
6Deportivo Alaves B164143452
7Tudelano1212103448
8Barbastro111493447
9Real Sociedad C1211113447
10CD Calahorra137143446
11SD Gernika Club1110133443
12Arenas Club de Getxo914113441
13Izarra106183436
14AD San Juan89173433
15UD Mutilvera96193433
16Naxara CD66223424
16AD San Juan10343
17CD Egues56233421
18CD Brea56233421

Segunda Federacion 23/24, Group 3

PozDrużynaWRPMPkt
1Hercules19873465
2CE Europa171253463
3UE Llagostera161173459
4UE Sant Andreu161083458
5Lleida184123458
6Terrassa1311103450
7Torrent CF1310113449
8UD Alzira1113103446
9RCD Espanyol Barcelona B1210123446
10Pd Santa Eulalia129133445
11Valencia CF Mestalla1111123444
12CE Andratx1111123444
13SD Formentera128143444
14Atletico Saguntino119143442
15Cerdanyola del Valles910153437
16SE Penya Independent97183434
17CE Manresa69193427
18CF La Nucia49213421

Segunda Federacion 23/24, Group 4

PozDrużynaWRPMPkt
1Sevilla Atletico181243466
2Yeclano Deportivo17983460
3Marbella FC168103456
4Orihuela159103454
5Real Betis B131473453
6CD Estepona1310113449
7CDA Aguilas FC111583448
8Ucam Murcia138133447
9Real Balompedica Linense1211113447
10CA Antoniano1210123446
11FC La Union Atletico144163443
12Cadiz B1012123442
13CD Manchego Ciudad Real914113441
14Mar Menor CF913123440
15CD El Palo812143436
16CD San Roque de Lepe99163436
17Velez CF711163429
18FC Cartagena B411193423

Segunda Federacion 23/24, Group 5

PozDrużynaWRPMPkt
1Gimnastica Segoviana171073461
2San Sebastian Reyes161353461
3Numancia186103460
4Getafe B151273457
5CD Atletico Paso151183456
6Cacereno121393449
7AD Union Adarve1212103448
8Navalcarnero1113103446
9CF Talavera de La Reina1210123446
10CD Guadalajara144163446
11Villanovense128143444
12CD Ursaria128143444
13CD Illescas1111123444
14AD Llerenense128143444
15UD San Fernando911143438
16CD Badajoz813133437
17CD Mensajero510193425
18UD Montijo65233423