Ngezi Platinum

Ngezi Platinum

  • Kraj:

    ZWE flag Zimbabwe
  • Miasto:

    Mhondoro-Ngezi
  • Stadion:

    Ngezi Baobab Stadium
  • Pojemność:

Ngezi Platinum Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Ngezi Platinum w telewizji.

Wyniki

ZWE flag Premier Soccer League

  • 17 Oct
    1. Bulawayo Chiefs FC
      0
    2. Ngezi Platinum
      2
  • 8 Oct
    1. Ngezi Platinum
      1
    2. Highlanders FC
      0
  • 19 Sep
    1. Telone FC
      2
    2. Ngezi Platinum
      2
  • 5 Sep
    1. Ngezi Platinum
      0
    2. FC Hunters
      0
  • 23 Aug
    1. Manica Diamonds FC
      0
    2. Ngezi Platinum
      2
  • 1 Aug
    1. Agama FC
      0
    2. Ngezi Platinum
      1

Tabela

ZWE flag Premier Soccer League 2026

PozDrużynaWRPMPkt
1Hardrock FC20653166
2Scottland FC171033061
3Ngezi Platinum141343155
4Dynamos Harare FC121543151
5Caps United FC131263151
6Herentals FC146113148
7Mwos FC111283145
8Highlanders FC91663143
9Chicken Inn FC119103042
10FC Platinum81673140
11Simba Bhora FC912103139
12FC Hunters813103137
13ZPC Kariba614113132
14Bulawayo Chiefs FC710143131
15Agama FC77173128
16Triangle United58183123
17Telone FC410173122
18Manica Diamonds FC49183121

Ngezi Platinum aktualnie gra