Sassuolo Calcio

Sassuolo Calcio

  • Kraj:

    Flag ITA Włochy
  • Miasto:

    Reggio Emilia
  • Stadion:

    Mapei Stadium
  • Pojemność:

    21584

Sassuolo Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Sassuolo w telewizji.

Wyniki

Flag ITA Serie A

  • 24 Feb
    1. Sassuolo Calcio
      2
    2. FC Empoli
      3
  • 17 Feb
    1. Atalanta BC
      3
    2. Sassuolo Calcio
      0
  • 10 Feb
    1. Sassuolo Calcio
      1
    2. FC Torino
      1
  • 3 Feb
    1. Bologna FC
      4
    2. Sassuolo Calcio
      2
  • 28 Jan
    1. AC Monza
      1
    2. Sassuolo Calcio
      0

Tabela

Flag ITA Serie A

PozDrużynaWRPMPkt
1Inter Milan21312566
2Juventus17632657
3AC Milan16552653
4Bologna13942648
5Atalanta14472546
6Roma13582644
7Fiorentina12592641
8Lazio124102640
9Napoli10782537
10Torino9982636
11Monza9982636
12Genoa8992633
13Empoli67132625
14Lecce59122624
15Udinese31492623
16Frosinone65152623
17Sassuolo55152520
18Verona48142620
19Cagliari48142620
20Salernitana27172613