Juventus Turyn

Juventus Turyn

  • Kraj:

    Flag ITA Włochy
  • Miasto:

    Turyn
  • Stadion:

    Allianz Stadium
  • Pojemność:

    41507

Juventus Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Juventus w telewizji.

Wyniki

Flag ITA Serie A

  • 25 Feb
    1. Juventus Turyn
      3
    2. Frosinone Calcio
      2
  • 17 Feb
    1. Hellas Verona
      2
    2. Juventus Turyn
      2
  • 12 Feb
    1. Juventus Turyn
      0
    2. Udinese Calcio
      1
  • 4 Feb
    1. Inter Mediolan
      1
    2. Juventus Turyn
      0
  • 27 Jan
    1. Juventus Turyn
      1
    2. FC Empoli
      1
  • 21 Jan
    1. US Lecce
      0
    2. Juventus Turyn
      3

Tabela

Flag ITA Serie A

PozDrużynaWRPMPkt
1Inter Milan21312566
2Juventus17632657
3AC Milan16552653
4Bologna13942648
5Atalanta14472546
6Roma13582644
7Fiorentina12592641
8Lazio124102640
9Napoli10782537
10Torino9982636
11Monza9982636
12Genoa8992633
13Empoli67132625
14Lecce59122624
15Udinese31492623
16Frosinone65152623
17Sassuolo55152520
18Verona48142620
19Cagliari48142620
20Salernitana27172613