PFK Xorazm

PFK Xorazm

  • Kraj:

    UZB flag Uzbekistan
  • Miasto:

    Urgench
  • Stadion:

    Xorazm Stadium
  • Pojemność:

    25000

PFK Xorazm Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz PFK Xorazm w telewizji.

Wyniki

UZB flag PFL

  • 7 Oct
    1. FK Neftchi Fargona
      2
    2. PFK Xorazm
      2
  • 21 Sep
    1. PFK Xorazm
      1
    2. Qizilqum Zarafshon
      3
  • 10 Sep
    1. PFK Xorazm
      0
    2. PFC Sogdiana
      0
  • 3 Sep
    1. FK Agmk
      1
    2. PFK Xorazm
      0
  • 25 Aug
    1. FC Andijon
      1
    2. PFK Xorazm
      0
  • 20 Aug
    1. PFK Xorazm
      1
    2. PFK Lokomotiv Taszkient
      3

Tabela

UZB flag Superliga 2026

PozDrużynaWRPMPkt
1FC Pakhtakor Taszkient15712352
2FK Neftchi Fargona16432352
3Navbahor Namangan13642345
4Lokomotiv Tashkent11572338
5Nasaf Qarshi10762337
6FK Buxoro11482337
7FK Agmk10672336
8PFK Dinamo Samarqand8692330
9FC Andijon93112330
10Qizilqum Zarafshon93112330
11PFC Sogdiana84112328
12Surkhon-201176102327
13FK Kokand 191258102323
14FC Bunyodkor71152322
15PFK Xorazm57112322
16PFK Mash AL Mubarek1121234

PFK Xorazm aktualnie gra