IK Brage

IK Brage

  • Kraj:

    SWE flag Szwecja
  • Miasto:

    Borlange
  • Stadion:

    Domnarvsvallen
  • Pojemność:

    6500

IK Brage Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz IK Brage w telewizji.

Wyniki

SWE flag Superettan

  • 19 Sep
    1. Varbergs BoIS
      3
    2. IK Brage
      2
  • 15 Sep
    1. IK Brage
      1
    2. Sandvikens IF
      1
  • 10 Sep
    1. Ostersunds FK
      1
    2. IK Brage
      1
  • 5 Sep
    1. IK Brage
      0
    2. GIF Sundsvall
      1

Tabela

SWE flag Superettan 2026

PozDrużynaWRPMPkt
1IFK Norrkoping FK18442658
2Falkenbergs FF14662648
3Varbergs BoIS13672645
4Ostersunds FK111142644
5Landskrona BOIS12772643
6IK Oddevold10972639
7Sandvikens IF10792637
8Osters IF113122636
9United IK Nordic9982636
10Helsingborgs IF86122630
11IFK Varnamo85132629
12Norrby IF51292627
13IK Brage68122626
14Ljungskille SK68122626
15Orebro SK510112625
16GIF Sundsvall61192619