IK Brage

IK Brage

  • Kraj:

    SWE flag Szwecja
  • Miasto:

    Borlange
  • Stadion:

    Domnarvsvallen
  • Pojemność:

    6500

IK Brage Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz IK Brage w telewizji.

Wyniki

SWE flag Superettan

  • 17 Oct
    1. Ljungskille SK
      2
    2. IK Brage
      0
  • 11 Oct
    1. IK Brage
      2
    2. Helsingborgs IF
      0

SWE flag Superettan

  • 19 Sep
    1. Varbergs BoIS
      3
    2. IK Brage
      2
  • 15 Sep
    1. IK Brage
      1
    2. Sandvikens IF
      1
  • 10 Sep
    1. Ostersunds FK
      1
    2. IK Brage
      1

Tabela

SWE flag Superettan 2026

PozDrużynaWRPMPkt
1IFK Norrkoping FK18442658
2Falkenbergs FF15662751
3Varbergs BoIS13672645
4Ostersunds FK111242745
5Landskrona BOIS12782743
6IK Oddevold10982739
7Osters IF123122739
8Sandvikens IF10892738
9United IK Nordic9982636
10Helsingborgs IF86122630
11Ljungskille SK78122729
12IFK Varnamo85132629
13Norrby IF51292627
14IK Brage68132726
15Orebro SK510112625
16GIF Sundsvall61192619