IFK Goteborg

IFK Goteborg

  • Kraj:

    SWE flag Szwecja
  • Miasto:

    Geteborg
  • Stadion:

    Gamla Ullevi
  • Pojemność:

    18416

IFK Goteborg Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz IFK Goteborg w telewizji.

Wyniki

SWE flag Allsvenskan

  • 17 Oct
    1. AIK
      2
    2. IFK Goteborg
      2
  • 10 Oct
    1. IFK Goteborg
      1
    2. Vasteras SK
      0

SWE flag Allsvenskan

  • 19 Sep
    1. IF Brommapojkarna
      0
    2. IFK Goteborg
      1
  • 12 Sep
    1. IFK Goteborg
      2
    2. Halmstads BK
      1
  • 8 Sep
    1. Mjallby AIF
      1
    2. IFK Goteborg
      4

Tabela

SWE flag Allsvenskan 2026

PozDrużynaWRPMPkt
1IK Sirius17432455
2Djurgardens IF15272447
3Hammarby IF14462446
4Hacken Göteborg11942442
5Elfsborg11852441
6Vasteras SK11582438
7Malmo FF113102436
8IFK Goteborg10682436
9AIK9782434
10GAIS86102430
11Brommapojkarna86102430
12Mjallby AIF58112423
13Kalmar FF64142422
14Degerfors IF55142420
15Orgryte IS46142418
16Halmstad35162414