Airdrieonians FC

Airdrieonians FC

  • Kraj:

    SCO flag Szkocja
  • Miasto:

    Airdrie
  • Stadion:

    Excelsior Stadium
  • Pojemność:

    10171

Airdrieonians FC Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Airdrieonians FC w telewizji.

Wyniki

SCO flag 2. Dywizja

  • 31 Oct
    1. Airdrieonians FC
      0
    2. Cove Rangers FC
      1
  • 24 Oct
    1. Ross County FC
      4
    2. Airdrieonians FC
      0
  • 18 Oct
    1. Airdrieonians FC
      1
    2. Hamilton Academical FC
      2

SCO flag 2. Dywizja

  • 10 Oct
    1. East Kilbride FC
      2
    2. Airdrieonians FC
      2
  • 3 Oct
    1. Airdrieonians FC
      1
    2. Montrose FC
      0

Tabela

SCO flag League 1 26/27

PozDrużynaWRPMPkt
1Ross County11201335
2Hamilton Academical FC10301333
3Montrose FC6251320
4East Kilbride5341218
5Peterhead FC4181313
6Airdrieonians FC3461313
7Queen of The South FC4181313
8Alloa Athletic FC3371312
9East Fife FC2651312
10Cove Rangers FC237129