KFC Komarno

KFC Komarno

  • Kraj:

    Flag SVK Słowacja
  • Miasto:

    Komarno
  • Stadion:

    Stadion KFC Komarno
  • Pojemność:

    13200

KFC Komarno Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz KFC Komarno w telewizji.

W tej chwili nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Wkrótce postaramy się uzupełnić te informacje.

Wyniki

Flag SVK 2. Liga

  • 17 May
    1. MFK Dolny Kubin
      4
    2. KFC Komarno
      3
  • 10 May
    1. KFC Komarno
      1
    2. Petrzalka 1898
      2
  • 4 May
    1. FK Slavoj Trebisov
      1
    2. KFC Komarno
      3
  • 27 Apr
    1. KFC Komarno
      7
    2. MSK Puchov
      1
  • 24 Apr
    1. MSK Povazska Bystrica
      1
    2. KFC Komarno
      1
  • 20 Apr
    1. KFC Komarno
      2
    2. FC STK 1914 Samorin
      0

Tabela

Flag SVK 2. Liga 23/24

PozDrużynaWRPMPkt
1KFC Komarno21453067
2Petrzalka 189819743064
3FC Tatran Presov19653063
4FK Humenne14883050
5MSK Povazska Bystrica121173047
6MSK Puchov145113047
7Spartak Myjava128103044
8Tatran Liptovsky Mikulas133143042
9MSK Zilina B124143040
10FK Pohronie116133039
11FC STK 1914 Samorin108123038
12Slovan Bratislava B106143036
13Slavoj Trebisov105153035
14OFK Malzenice67173025
15MFK Dolny Kubin48183020
16Spisska Nova Ves34233013