Macva Sabac

Macva Sabac

  • Kraj:

    SRB flag Serbia
  • Miasto:

    Sabac
  • Stadion:

    Gradski Stadion Sabac
  • Pojemność:

    8000

Macva Sabac Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Macva Sabac w telewizji.

Wyniki

SRB flag Superliga

  • 10 Oct
    1. FK Cukaricki Belgrade
      2
    2. Macva Sabac
      2
  • 20 Sep
    1. Macva Sabac
      1
    2. FK Mladost Lucani
      2
  • 11 Sep
    1. FK Zeleznicar Pancevo
      2
    2. Macva Sabac
      0
  • 5 Sep
    1. Macva Sabac
      0
    2. FK Radnicki 1923
      0
  • 29 Aug
    1. FK Novi Pazar
      1
    2. Macva Sabac
      1
  • 22 Aug
    1. Macva Sabac
      1
    2. FK Radnicki Nis
      0

Tabela

SRB flag Superliga 26/27

PozDrużynaWRPMPkt
1Red Star Belgrade10101131
2FK Vojvodina8121125
3FK IMT Novi Belgrade5331118
4FK Zeleznicar Pancevo5231017
5FK Radnicki 19235231017
6FK Mladost Lucani4421016
7FK Radnik Surdulica3531114
8FK Novi Pazar3441113
9FK Cukaricki Belgrade3351112
10FK Partizan3251011
11OFK Belgrad235109
12Macva Sabac236119
13FK Radnicki Nis226108
14FK Zemun038113