1. Dzisiejsze mecze
  2. Liga I
  3. Metaloglobus Bukareszt
Metaloglobus Bukareszt

Metaloglobus Bukareszt

  • Kraj:

    ROU flag Rumunia
  • Miasto:

    Bukareszt
  • Stadion:

    Stadionul Metaloglobus
  • Pojemność:

    1000

Metaloglobus Bucuresti Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Metaloglobus Bucuresti w telewizji.

Wyniki

ROU flag Liga 2

  • 17 Oct
    1. Csa Steaua Bucuresti
      0
    2. Metaloglobus Bukareszt
      0
  • 10 Oct
    1. Metaloglobus Bukareszt
      0
    2. SC Popesti Leordeni
      3
  • 19 Sep
    1. Csl Stefanestii de Jos
      0
    2. Metaloglobus Bukareszt
      1
  • 12 Sep
    1. Metaloglobus Bukareszt
      1
    2. Csm Satu Mare
      1
  • 5 Sep
    1. Asa Targu Mures
      3
    2. Metaloglobus Bukareszt
      2
  • 29 Aug
    1. Metaloglobus Bukareszt
      1
    2. CS Concordia Chiajna
      3

Tabela

ROU flag Liga 2 26/27

PozDrużynaWRPMPkt
1CSM Slatina8111025
1AFC Hermannstadt00000
2ASU Politehnica Timisoara7301024
3SC Popesti Leordeni6311021
4CSM Resita7031021
5Chindia Targoviste603918
6CS Concordia Chiajna6041018
7FC Cetate Suceava5321018
8AFC Metalul Buzau5321018
9CS Afumati5231017
10Acs Fotbal Club Bacau 2023432915
11FC Bihor Oradea4331015
12CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud504915
13Metaloglobus Bucuresti3341012
14Asa Targu Mures324911
15Scm Ramnicu Valcea3251011
16FC Unirea 2004 Slobozia217107
17CSA Steaua Bucuresti145107
18CS Dinamo Bucuresti217107
19Csm Satu Mare064106
20CSC 1599 Selimbar136106
21Csl Stefanestii de Jos208106
22CSC Dumbravita037103

Metaloglobus Bucuresti aktualnie gra