FK Nizhny Novgorod

FK Nizhny Novgorod

  • Kraj:

    RUS flag Rosja
  • Miasto:

    Niżny Nowogród
  • Stadion:

    Nizhny Novgorod Stadium
  • Pojemność:

    43319

FK Nizhny Novgorod Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz FK Nizhny Novgorod w telewizji.

Wyniki

RUS flag Football National League

  • 10 Oct
    1. FK Nizhny Novgorod
      5
    2. FK Jenisej Krasnojarsk
      0
  • 17 Sep
    1. FK Nizhny Novgorod
      6
    2. Leningradets
      0
  • 13 Sep
    1. FC Torpedo Moskwa
      1
    2. FK Nizhny Novgorod
      2

Tabela

RUS flag 1. Liga 26/27

PozDrużynaWRPMPkt
1FK Nizhny Novgorod11111334
2FK Sochi8231326
3FK Veles Moscow8241426
4FK Ural Jekaterinburg7421325
5FC Torpedo Moskwa7331324
6Spartak Kostroma7331324
7FC Shinnik Yaroslavl4721319
8SK Rotor Volgograd5351318
9FC Ufa4631318
10PFK Arsenal Tula4451316
11FC Czelabińsk4361315
12FK Volga Ulyanovsk4371415
13Yenisey Krasnoyarsk3551314
14Leningradets3461313
15Neftek. Niżniekamsk4091312
16FC Kamaz Naberezhnye Chelny2471310
17FC Ska-Khabarovsk148137
18FC Tekstilshchik Iwanowo148137