1. Dzisiejsze mecze
  2. Primeira Liga
  3. Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes

Vitoria SC Guimaraes

  • Kraj:

    Flag PRT Portugalia
  • Miasto:

    Guimaraes
  • Stadion:

    Dom Afonso Henriques
  • Pojemność:

    30008

Guimaraes Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Guimaraes w telewizji.

W tej chwili nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Wkrótce postaramy się uzupełnić te informacje.

Wyniki

Flag PRT Primeira Liga

  • 18 May
    1. FC Arouca
      1
    2. Vitoria SC Guimaraes
      3
  • 11 May
    1. Vitoria SC Guimaraes
      2
    2. SC Braga
      3
  • 4 May
    1. Rio Ave FC
      2
    2. Vitoria SC Guimaraes
      1
  • 27 Apr
    1. Vitoria SC Guimaraes
      1
    2. Boavista Porto
      0
  • 21 Apr
    1. Sporting Lizbona
      3
    2. Vitoria SC Guimaraes
      0

Tabela

Flag PRT Liga Portugal 23/24

PozDrużynaWRPMPkt
1Sporting29323490
2Benfica25543480
3Porto22663472
4Braga21583468
5Guimaraes19693463
6Moreirense167113455
7Arouca137143446
8Famalicao1012123442
9Casa Pia108163438
10SC Farense107173437
11Rio Ave61993437
12Gil Vicente99163436
13Estoril96193433
14Estrela Amadora712153433
15Boavista711163432
16Portimonense88183432
17Vizela511183426
18Chaves58213423