SK Herd

SK Herd

  • Kraj:

    NOR flag Norwegia
  • Miasto:

    Alesund
  • Stadion:

    Amfi Moa Stadion
  • Pojemność:

    1000

SK Herd Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz SK Herd w telewizji.

Wyniki

NOR flag 3. Dywizja Grupa 2

  • 24 Oct
    1. SK Herd
      0
    2. Strindheim TF
      4
  • 17 Oct
    1. Nardo FK
      11
    2. SK Herd
      0
  • 9 Oct
    1. SK Herd
      2
    2. Spjelkavik IL
      1
  • 2 Oct
    1. Molde FK 2
      6
    2. SK Herd
      2
  • 26 Sep
    1. SK Herd
      0
    2. Fk Kvik Trondheim
      0
  • 19 Sep
    1. Byaasen
      6
    2. SK Herd
      1

Tabela

NOR flag 3. Division, Group 2, 2026

PozDrużynaWRPMPkt
1Strindheim TF17442555
2Volda17442555
3Byåsen13482543
4Melhus12672542
5Molde FK 2105102535
6Rosenborg BK 2104112534
7Nardo FK103122533
8SK Herd95112532
9Spjelkavik IL85122529
10Ranheim 285122529
11Fk Kvik Trondheim85122529
12NTNUI77112528
13Aalesund 274142525
14Orkla65142523

SK Herd aktualnie gra