Chuncheon FC

Chuncheon FC

  • Kraj:

    KOR flag Korea Południowa
  • Miasto:

    Chuncheon
  • Stadion:

    Chuncheon Songam Sports Town
  • Pojemność:

    20000

Chuncheon FC Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Chuncheon FC w telewizji.

Wyniki

KOR flag National League

  • 10 Oct
    1. Chuncheon FC
      3
    2. Jeonbuk FC II
      2
  • 3 Oct
    1. Pocheon Citizen FC
      0
    2. Chuncheon FC
      0
  • 12 Sep
    1. Chuncheon FC
      2
    2. Yeoju Citizen FC
      1
  • 6 Sep
    1. FC Mokpo
      0
    2. Chuncheon FC
      1
  • 29 Aug
    1. Dangjin Citizen
      3
    2. Chuncheon FC
      4
  • 23 Aug
    1. Gangneung Citizen FC
      1
    2. Chuncheon FC
      0

Tabela

KOR flag K3 League 2026

PozDrużynaWRPMPkt
1Siheung Citizen FC17432455
2Pocheon FC14732449
3Daejeon Korail FC12572441
4Busan Transportation Corporation FC11762440
5Gyeongju FC9962436
6Dangjin Citizen104102434
7Chuncheon FC9692433
8Gangneung City86102430
9Changwon City7892429
10Ulsan Citizen FC84122428
11Yeoju Citizen FC77102428
12Mokpo City FC51092425
13Yangpyeong FC48122420
14Jeonbuk FC II17162410

Chuncheon FC aktualnie gra