FK Atyrau

FK Atyrau

  • Kraj:

    KAZ flag Kazachstan
  • Miasto:

    Atyrau
  • Stadion:

    Munayshy Stadium
  • Pojemność:

    8660

FK Atyrau Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz FK Atyrau w telewizji.

Wyniki

KAZ flag Premier League

  • 25 Oct
    1. FK Atyrau
      2
    2. Irtysz Pawłodar
      3
  • 18 Oct
    1. Altay Vko
      1
    2. FK Atyrau
      1
  • 14 Oct
    1. FK Atyrau
      1
    2. Elimai FC
      2
  • 10 Oct
    1. Zhenis Nur-Sultan
      1
    2. FK Atyrau
      2
  • 17 Sep
    1. FK Atyrau
      0
    2. FC Ordabasy
      3
  • 12 Sep
    1. FC Kaisar Kyzylorda
      1
    2. FK Atyrau
      0

Tabela

KAZ flag Premier League 2026

PozDrużynaWRPMPkt
1FC Ordabasy21532968
2Kajrat Ałmaty19732964
3FC Astana15862953
4FC Okzhetpes15682951
5FC Aktobe13792946
6Elimai FC12982945
7Toboł Kostanaj125122941
8Ulytau FC98122935
9Zhenis Nur-Sultan89122933
10FK Kaspyi Aktau96142933
11FC Kyzylzhar SK86152930
12Irtysz Pawłodar78142929
13FK Atyrau512122927
14Altay Vko69142927
15FC Zhetysu68152926
16FC Kaisar Kyzylorda413122925

FK Atyrau aktualnie gra