Pacific FC

Pacific FC

  • Kraj:

    CAN flag Kanada
  • Miasto:

    Langford
  • Stadion:

    Westhills Stadium
  • Pojemność:

    6000

Pacific FC Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz Pacific FC w telewizji.

Wyniki

CAN flag Canadian Premier League

  • 12 Oct
    1. Pacific FC
      0
    2. Atletico Ottawa
      2
  • 8 Oct
    1. Forge FC
      3
    2. Pacific FC
      0
  • 4 Oct
    1. FC Supra Du Quebec
      5
    2. Pacific FC
      0
  • 27 Sep
    1. York United FC
      3
    2. Pacific FC
      4
  • 20 Sep
    1. Pacific FC
      1
    2. Vancouver Langley FC
      1
  • 14 Sep
    1. Pacific FC
      0
    2. Cavalry FC
      1

Tabela

CAN flag Canadian Premier League 2026

PozDrużynaWRPMPkt
1Forge FC17642757
2Cavalry FC16642654
3Atletico Ottawa134102743
4Vancouver Langley FC107102737
5FC Supra Du Quebec105122735
6HFX Wanderers FC77132728
7York United FC69122727
8Pacific FC28162614