FC Gori

FC Gori

FC Gori Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz FC Gori w telewizji.

Wyniki

GEO flag Erovnuli Liga 2

  • 17 Oct
    1. Sioni Bolnisi
      1
    2. FC Gori
      0
  • 10 Oct
    1. FC Gori
      2
    2. FC Merani Martvili
      1
  • 20 Sep
    1. FC Gori
      1
    2. Kolkheti 1913 Poti
      1
  • 16 Sep
    1. FC Gareji Sagarejo
      2
    2. FC Gori
      1
  • 12 Sep
    1. FC Gori
      2
    2. FC Telavi
      2
  • 6 Sep
    1. Odishi
      2
    2. FC Gori
      3

Tabela

GEO flag Erovnuli Liga 2 2026

PozDrużynaWRPMPkt
1FC Gareji Sagarejo15862953
2FC Telavi121072946
3SFC Shturmi121072946
4FC Merani Martvili117112940
5FC Samtredia124132940
6FC Aragvi Dusheti115132938
7Sioni Bolnisi99112936
8Odishi98122935
9Kolkheti 1913 Poti710122931
10FC Gori79132930

FC Gori aktualnie gra