CSCD Laferrere

CSCD Laferrere

  • Kraj:

    ARG flag Argentyna
  • Miasto:

    Buenos Aires
  • Stadion:

    Estadio Ciudad de Laferrere
  • Pojemność:

    13000

CSCD Laferrere Terminarz

Poniżej dowiesz się, gdzie możesz oglądać transmisję na żywo online w Polsce. Podajemy jedynie legalne źródła transmisji online. Zbieramy również dane o tym gdzie zobaczyć mecz CSCD Laferrere w telewizji.

Wyniki

ARG flag Primera B

  • 24 Oct
    1. CSCD Laferrere
      1
    2. Comunicaciones
      0
  • 17 Oct
    1. CS Dock Sud
      1
    2. CSCD Laferrere
      2
  • 10 Oct
    1. CSCD Laferrere
      1
    2. Deportivo Merlo
      1
  • 3 Oct
    1. Deportivo Camioneros
      1
    2. CSCD Laferrere
      2
  • 26 Sep
    1. CSCD Laferrere
      1
    2. CS Italiano
      2
  • 19 Sep
    1. CSD San Martin
      2
    2. CSCD Laferrere
      1

Tabela

ARG flag Primera B 2026

PozDrużynaWRPMPkt
1Excursionistas24984181
2Arsenal de Sarandi211374176
3CA Talleres de Remedios2011104171
4CS Italiano1912104169
5Villa Dalmine181494168
6Atletico Camioneros1813104167
7Real Pilar FC1811124165
8Deportivo Armenio1711134162
9CSCD Laferrere1513134158
10Club Comunicaciones1415124157
11CSD San Martin1215144151
12Villa San Carlos1214144050
13CSD Flandria139194148
14Deportivo Merlo1115154148
15Argentino de Merlo1211184147
16Argentino de Quilmes1017144147
17CS Dock Sud1114164147
18CSD Liniers1015164145
19CA Brown de Adrogue916154043
20Defensores Unidos915164042
21CD UAI Urquiza621134039
22Ituzaingo114264117

CSCD Laferrere aktualnie gra