Vardar

Philip II Arena, Üsküp
19'inci Maçgünü
19 Şubat 2017 Pazar
  • Vardar Vardar
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    vs
    08:00
20'inci Maçgünü
26 Şubat 2017 Pazar
  • Vardar Vardar
    Shkendija Shkendija
    vs
    08:00
Yarıfinal karşılaşması
1 Mart 2017 Çarşamba
  • Vardar Vardar
    Shkendija Shkendija
    vs
    08:00
21'inci Maçgünü
5 Mart 2017 Pazar
  • Pobeda Pobeda
    Vardar Vardar
    vs
    08:00
22'inci Maçgünü
12 Mart 2017 Pazar
  • Vardar Vardar
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    vs
    09:00
23'inci Maçgünü
19 Mart 2017 Pazar
  • FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
    Vardar Vardar
    vs
    09:00
24'inci Maçgünü
26 Mart 2017 Pazar
  • Vardar Vardar
    Rabotnicki Rabotnicki
    vs
    09:00
25'inci Maçgünü
29 Mart 2017 Çarşamba
  • Renova Renova
    Vardar Vardar
    vs
    09:00
26'inci Maçgünü
2 Nisan 2017 Pazar
  • Vardar Vardar
    Pelister Bitola Pelister Bitola
    vs
    09:00
27'inci Maçgünü
5 Nisan 2017 Çarşamba
  • Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    Vardar Vardar
    vs
    10:00
28'inci Maçgünü
9 Nisan 2017 Pazar
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Vardar Vardar
    vs
    10:00
29'inci Maçgünü
16 Nisan 2017 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    Vardar Vardar
    vs
    10:00
Yarıfinal karşılaşması
19 Nisan 2017 Çarşamba
  • Shkendija Shkendija
    Vardar Vardar
    vs
    08:00
30'inci Maçgünü
23 Nisan 2017 Pazar
  • Vardar Vardar
    Pobeda Pobeda
    vs
    10:00
31'inci Maçgünü
26 Nisan 2017 Çarşamba
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Vardar Vardar
    vs
    10:00
32'inci Maçgünü
30 Nisan 2017 Pazar
  • Vardar Vardar
    FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
    vs
    10:00
33'inci Maçgünü
7 Mayıs 2017 Pazar
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Vardar Vardar
    vs
    10:30
36'inci Maçgünü
8 Mayıs 2017 Pazartesi
  • Vardar Vardar
    Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    vs
    10:30
34'inci Maçgünü
14 Mayıs 2017 Pazar
  • Vardar Vardar
    Renova Renova
    vs
    10:30
35'inci Maçgünü
21 Mayıs 2017 Pazar
  • Pelister Bitola Pelister Bitola
    Vardar Vardar
    vs
    10:30

Stadyum

Philip II Arena
Skopje
Kapasite
35 000

Internet Takipçileri

89 260
Facebook Beğenileri
1 662
Twitter Takipçileri
Çeyrekfinal karşılaşması
7 Aralık 2016 Çarşamba
18'inci Maçgünü
4 Aralık 2016 Pazar
17'inci Maçgünü
30 Kasım 2016 Çarşamba
16'inci Maçgünü
27 Kasım 2016 Pazar
Çeyrekfinal karşılaşması
23 Kasım 2016 Çarşamba
15'inci Maçgünü
20 Kasım 2016 Pazar
14'inci Maçgünü
16 Kasım 2016 Çarşamba
13'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
12'inci Maçgünü
30 Ekim 2016 Pazar
11'inci Maçgünü
23 Ekim 2016 Pazar
8. Karşılaşma
19 Ekim 2016 Çarşamba
10'inci Maçgünü
16 Ekim 2016 Pazar
9'inci Maçgünü
2 Ekim 2016 Pazar
8'inci Maçgünü
28 Eylül 2016 Çarşamba
7'inci Maçgünü
25 Eylül 2016 Pazar
8. Karşılaşma
21 Eylül 2016 Çarşamba
6'inci Maçgünü
18 Eylül 2016 Pazar
4'inci Maçgünü
27 Ağustos 2016 Cumartesi
Son 16 Final Karşılaşması
24 Ağustos 2016 Çarşamba
3'inci Maçgünü
21 Ağustos 2016 Pazar
2'inci Maçgünü
14 Ağustos 2016 Pazar
1'inci Maçgünü
7 Ağustos 2016 Pazar
2. Eleme Turu
20 Temmuz 2016 Çarşamba
1'inci Maçgünü
3 Temmuz 2016 Pazar
29 Haziran 2016 Çarşamba
  • Vardar Vardar
    J. Bialystok J. Bialystok
    2 : 0
    11:30
18 Haziran 2016 Cumartesi
  • SK Sturm Graz SK Sturm Graz
    Vardar Vardar
    1 : 1
    10:00
32'inci Maçgünü
19 Mayıs 2016 Perşembe
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Vardar Vardar
    0 : 1
    10:30
31'inci Maçgünü
8 Mayıs 2016 Pazar
  • Vardar Vardar
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    2 : 0
    10:00
30'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    Vardar Vardar
    1 : 2
    10:00
29'inci Maçgünü
24 Nisan 2016 Pazar
  • Vardar Vardar
    Shkendija Shkendija
    1 : 0
    10:00
28'inci Maçgünü
20 Nisan 2016 Çarşamba
  • Vardar Vardar
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    2 : 1
    10:00
27'inci Maçgünü
17 Nisan 2016 Pazar
  • Vardar Vardar
    Shkendija Shkendija
    1 : 1
    10:00
26'inci Maçgünü
10 Nisan 2016 Pazar
  • Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    Vardar Vardar
    3 : 2
    10:00
25'inci Maçgünü
6 Nisan 2016 Çarşamba
  • Vardar Vardar
    Rabotnicki Rabotnicki
    1 : 0
    12:00
24'inci Maçgünü
3 Nisan 2016 Pazar
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Vardar Vardar
    0 : 1
    10:00
23'inci Maçgünü
19 Mart 2016 Cumartesi
  • Vardar Vardar
    Metalurg Skopje Metalurg Skopje
    2 : 1
    09:00
22'inci Maçgünü
13 Mart 2016 Pazar
  • FK Mladost Carev Dvor FK Mladost Carev Dvor
    Vardar Vardar
    0 : 3
    09:00
21'inci Maçgünü
8 Mart 2016 Salı
  • Vardar Vardar
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    4 : 0
    08:00
20'inci Maçgünü
28 Şubat 2016 Pazar
  • Horizont Turnovo Horizont Turnovo
    Vardar Vardar
    0 : 1
    08:00
19'inci Maçgünü
21 Şubat 2016 Pazar
  • Vardar Vardar
    Renova Renova
    4 : 1
    08:00
18'inci Maçgünü
10 Aralık 2015 Perşembe
  • Vardar Vardar
    Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    4 : 0
    07:00
17'inci Maçgünü
5 Aralık 2015 Cumartesi
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Vardar Vardar
    1 : 1
    07:00
Çeyrekfinal karşılaşması
2 Aralık 2015 Çarşamba
  • Vardar Vardar
    Shkendija Shkendija
    1 : 2
    07:00
16'inci Maçgünü
29 Kasım 2015 Pazar
  • Vardar Vardar
    Renova Renova
    2 : 0
    07:00
Çeyrekfinal karşılaşması
26 Kasım 2015 Perşembe
  • Shkendija Shkendija
    Vardar Vardar
    3 : 0
    07:00
15'inci Maçgünü
22 Kasım 2015 Pazar
  • Horizont Turnovo Horizont Turnovo
    Vardar Vardar
    2 : 1
    07:00
14'inci Maçgünü
8 Kasım 2015 Pazar
  • Vardar Vardar
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    3 : 1
    07:00
13'inci Maçgünü
1 Kasım 2015 Pazar
  • Metalurg Skopje Metalurg Skopje
    Vardar Vardar
    0 : 1
    07:30