Union Espanola

Santa Laura, Santiago
2. Eleme Turu
31 Ocak 2017 Salı
1'inci Maçgünü
4 Şubat 2017 Cumartesi
2. Eleme Turu
7 Şubat 2017 Salı

HEAD TO HEAD

Union Espanola vs Everton De Vina
5 Galibiyet
3 Beraberlik
2 Galibiyet
Union Espanola vs U. Catolica
3 Galibiyet
2 Beraberlik
5 Galibiyet
Union Espanola vs Deportes Iquique
6 Galibiyet
1 Beraberlik
3 Galibiyet
Union Espanola vs O'higgins
4 Galibiyet
2 Beraberlik
4 Galibiyet
Union Espanola vs U. Concepcion
5 Galibiyet
1 Beraberlik
4 Galibiyet
Union Espanola vs Deportes Magallanes
1 Galibiyet
1 Beraberlik
0 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Санта Лаура
Сантьяго Чили
Kapasite
22 500

Internet Takipçileri

24.468
Facebook Beğenileri
29.983
Twitter Takipçileri
Final maçı
17 Aralık 2016 Cumartesi
15'inci Maçgünü
8 Aralık 2016 Perşembe
14'inci Maçgünü
28 Kasım 2016 Pazartesi
13'inci Maçgünü
19 Kasım 2016 Cumartesi
Çeyrekfinal karşılaşması
14 Kasım 2016 Pazartesi
12'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
11'inci Maçgünü
29 Ekim 2016 Cumartesi
10'inci Maçgünü
15 Ekim 2016 Cumartesi
8'inci Maçgünü
25 Eylül 2016 Pazar
8. Karşılaşma
21 Eylül 2016 Çarşamba
7'inci Maçgünü
12 Eylül 2016 Pazartesi
6'inci Maçgünü
27 Ağustos 2016 Cumartesi
5'inci Maçgünü
19 Ağustos 2016 Cuma
4'inci Maçgünü
14 Ağustos 2016 Pazar
3'inci Maçgünü
6 Ağustos 2016 Cumartesi
2'inci Maçgünü
31 Temmuz 2016 Pazar
1. Karşılaşma
16 Temmuz 2016 Cumartesi
15'inci Maçgünü
29 Nisan 2016 Cuma
  • Union Espanola Union Espanola
    Cobresal Cobresal
    1 : 1
    20:00
14'inci Maçgünü
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • Deportes Iquique Deportes Iquique
    Union Espanola Union Espanola
    2 : 3
    16:15
13'inci Maçgünü
16 Nisan 2016 Cumartesi
  • Union Espanola Union Espanola
    Santiago Wanderers Santiago Wanderers
    2 : 2
    19:00
12'inci Maçgünü
10 Nisan 2016 Pazar
  • Audax Italiano Audax Italiano
    Union Espanola Union Espanola
    1 : 1
    16:00
11'inci Maçgünü
4 Nisan 2016 Pazartesi
  • Union Espanola Union Espanola
    San Marcos de Arica San Marcos de Arica
    1 : 1
    18:30
10'inci Maçgünü
18 Mart 2016 Cuma
  • O'higgins O'higgins
    Union Espanola Union Espanola
    0 : 0
    19:30
9'inci Maçgünü
11 Mart 2016 Cuma
  • Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
    Union Espanola Union Espanola
    2 : 1
    17:30
8'inci Maçgünü
5 Mart 2016 Cumartesi
  • Union Espanola Union Espanola
    U. Chile U. Chile
    0 : 0
    15:00
7'inci Maçgünü
26 Şubat 2016 Cuma
  • U. Concepcion U. Concepcion
    Union Espanola Union Espanola
    3 : 1
    18:30
6'inci Maçgünü
20 Şubat 2016 Cumartesi
  • Union Espanola Union Espanola
    San Luis de Quillota San Luis de Quillota
    3 : 1
    20:00
5'inci Maçgünü
12 Şubat 2016 Cuma
  • U. Catolica U. Catolica
    Union Espanola Union Espanola
    4 : 2
    17:30
4'inci Maçgünü
7 Şubat 2016 Pazar
  • Union Espanola Union Espanola
    Antofagasta Antofagasta
    0 : 2
    17:30
3'inci Maçgünü
30 Ocak 2016 Cumartesi
  • Huachipato Huachipato
    Union Espanola Union Espanola
    3 : 3
    17:30
2'inci Maçgünü
24 Ocak 2016 Pazar
  • Union Espanola Union Espanola
    Palestino Palestino
    1 : 1
    17:30
1'inci Maçgünü
16 Ocak 2016 Cumartesi
  • Colo Colo Colo Colo
    Union Espanola Union Espanola
    1 : 1
    15:00
15'inci Maçgünü
5 Aralık 2015 Cumartesi
  • Cobresal Cobresal
    Union Espanola Union Espanola
    3 : 1
    13:30
14'inci Maçgünü
29 Kasım 2015 Pazar
  • Union Espanola Union Espanola
    Deportes Iquique Deportes Iquique
    3 : 0
    19:30
Yarıfinal karşılaşması
25 Kasım 2015 Çarşamba
  • Union Espanola Union Espanola
    Colo Colo Colo Colo
    6 : 6
    18:00
13'inci Maçgünü
21 Kasım 2015 Cumartesi
  • Santiago Wanderers Santiago Wanderers
    Union Espanola Union Espanola
    1 : 2
    19:00
12'inci Maçgünü
9 Kasım 2015 Pazartesi
  • Union Espanola Union Espanola
    Audax Italiano Audax Italiano
    3 : 2
    16:30
Yarıfinal karşılaşması
4 Kasım 2015 Çarşamba
  • Colo Colo Colo Colo
    Union Espanola Union Espanola
    2 : 1
    19:00
11'inci Maçgünü
30 Ekim 2015 Cuma
  • San Marcos De Arica San Marcos De Arica
    Union Espanola Union Espanola
    1 : 1
    21:00
10'inci Maçgünü
24 Ekim 2015 Cumartesi
  • Union Espanola Union Espanola
    O'higgins O'higgins
    1 : 2
    11:30
9'inci Maçgünü
19 Ekim 2015 Pazartesi
  • Union Espanola Union Espanola
    Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
    4 : 0
    19:00
Çeyrekfinal karşılaşması
11 Ekim 2015 Pazar
  • Union Espanola Union Espanola
    Audax Italiano Audax Italiano
    7 : 4
    17:30
7 Ekim 2015 Çarşamba
  • Audax Italiano Audax Italiano
    Union Espanola Union Espanola
    1 : 0
    19:00
8'inci Maçgünü
3 Ekim 2015 Cumartesi
  • U. Chile U. Chile
    Union Espanola Union Espanola
    1 : 1
    17:00
7'inci Maçgünü
26 Eylül 2015 Cumartesi
  • Union Espanola Union Espanola
    U. Concepcion U. Concepcion
    2 : 4
    11:30