Tartu JK Welco Elekter

Kuressaare linnastaadion, Kuressaare
2'inci Maçgünü
9 Mart 2017 Perşembe
3'inci Maçgünü
18 Mart 2017 Cumartesi
4'inci Maçgünü
2 Nisan 2017 Pazar
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    06:00
5'inci Maçgünü
8 Nisan 2017 Cumartesi
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    09:00
6'inci Maçgünü
15 Nisan 2017 Cumartesi
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    09:00
7'inci Maçgünü
23 Nisan 2017 Pazar
  • Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    06:00
8'inci Maçgünü
26 Nisan 2017 Çarşamba
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    vs
    12:00
9'inci Maçgünü
29 Nisan 2017 Cumartesi
  • Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    09:00
10'inci Maçgünü
4 Mayıs 2017 Perşembe
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    vs
    12:00
11'inci Maçgünü
13 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    09:00
12'inci Maçgünü
21 Mayıs 2017 Pazar
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    vs
    09:00
13'inci Maçgünü
24 Mayıs 2017 Çarşamba
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    12:00
14'inci Maçgünü
28 Mayıs 2017 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    09:00
15'inci Maçgünü
4 Haziran 2017 Pazar
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    vs
    09:00
16'inci Maçgünü
17 Haziran 2017 Cumartesi
  • Kuressaare Kuressaare
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    12:00
17'inci Maçgünü
29 Haziran 2017 Perşembe
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    vs
    12:00
18'inci Maçgünü
9 Temmuz 2017 Pazar
  • FC Elva FC Elva
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    09:00
19'inci Maçgünü
15 Temmuz 2017 Cumartesi
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    12:00
20'inci Maçgünü
22 Temmuz 2017 Cumartesi
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    vs
    12:00
21'inci Maçgünü
27 Temmuz 2017 Perşembe
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Kuressaare Kuressaare
    vs
    12:00
22'inci Maçgünü
5 Ağustos 2017 Cumartesi
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    12:00
23'inci Maçgünü
12 Ağustos 2017 Cumartesi
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    vs
    12:00
24'inci Maçgünü
16 Ağustos 2017 Çarşamba
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    13:00
25'inci Maçgünü
20 Ağustos 2017 Pazar
  • Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    09:00
26'inci Maçgünü
23 Ağustos 2017 Çarşamba
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    vs
    12:00
27'inci Maçgünü
27 Ağustos 2017 Pazar
  • FC Elva FC Elva
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    09:00
28'inci Maçgünü
7 Eylül 2017 Perşembe
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    FC Elva FC Elva
    vs
    12:00
29'inci Maçgünü
13 Eylül 2017 Çarşamba
  • Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    13:00
30'inci Maçgünü
17 Eylül 2017 Pazar
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    vs
    09:00
31'inci Maçgünü
24 Eylül 2017 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    09:00
32'inci Maçgünü
28 Eylül 2017 Perşembe
  • Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    12:00
33'inci Maçgünü
15 Ekim 2017 Pazar
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    vs
    09:00
34'inci Maçgünü
22 Ekim 2017 Pazar
  • Kuressaare Kuressaare
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    09:00
35'inci Maçgünü
26 Ekim 2017 Perşembe
  • Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    12:00
36'inci Maçgünü
5 Kasım 2017 Pazar
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    06:00

HEAD TO HEAD

Tartu JK Welco Elekter vs Kuressaare
0 Galibiyet
0 Beraberlik
2 Galibiyet

Stadyum

Kuressaare linnastaadion
Kuressaare
Kapasite
2.000
Son 32 Final Karşılaşması
17 Temmuz 2016 Pazar
Son 16 Final Karşılaşması
29 Eylül 2015 Salı
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    0 : 2
    13:00
Son 32 Final Karşılaşması
5 Ağustos 2015 Çarşamba
  • 0 : 3
    13:30
23 Temmuz 2014 Çarşamba
  • 2 : 4
    12:30