Tallinna Fc Flora U21

Sportland Arena, Tallinn
1'inci Maçgünü
2 Mart 2017 Perşembe
2'inci Maçgünü
11 Mart 2017 Cumartesi
4'inci Maçgünü
2 Nisan 2017 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    09:00
5'inci Maçgünü
6 Nisan 2017 Perşembe
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    FC Elva FC Elva
    vs
    12:00
6'inci Maçgünü
15 Nisan 2017 Cumartesi
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    09:00
7'inci Maçgünü
22 Nisan 2017 Cumartesi
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    vs
    09:00
8'inci Maçgünü
26 Nisan 2017 Çarşamba
  • Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    13:00
9'inci Maçgünü
1 Mayıs 2017 Pazartesi
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Kuressaare Kuressaare
    vs
    09:00
10'inci Maçgünü
6 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Kuressaare Kuressaare
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    09:00
11'inci Maçgünü
11 Mayıs 2017 Perşembe
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    vs
    12:00
12'inci Maçgünü
20 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    09:00
13'inci Maçgünü
24 Mayıs 2017 Çarşamba
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    12:00
14'inci Maçgünü
28 Mayıs 2017 Pazar
  • FC Elva FC Elva
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    09:00
15'inci Maçgünü
1 Haziran 2017 Perşembe
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    12:00
16'inci Maçgünü
17 Haziran 2017 Cumartesi
  • Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    12:00
17'inci Maçgünü
1 Temmuz 2017 Cumartesi
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    vs
    12:00
18'inci Maçgünü
7 Temmuz 2017 Cuma
  • Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    12:00
19'inci Maçgünü
15 Temmuz 2017 Cumartesi
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    12:00
20'inci Maçgünü
23 Temmuz 2017 Pazar
  • Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    12:00
21'inci Maçgünü
30 Temmuz 2017 Pazar
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    vs
    12:00
22'inci Maçgünü
6 Ağustos 2017 Pazar
  • FC Elva FC Elva
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    09:00
23'inci Maçgünü
12 Ağustos 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    12:00
24'inci Maçgünü
16 Ağustos 2017 Çarşamba
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    vs
    12:00
25'inci Maçgünü
19 Ağustos 2017 Cumartesi
  • Kuressaare Kuressaare
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    09:00
26'inci Maçgünü
23 Ağustos 2017 Çarşamba
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    vs
    11:30
27'inci Maçgünü
26 Ağustos 2017 Cumartesi
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    vs
    09:00
28'inci Maçgünü
10 Eylül 2017 Pazar
  • Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    09:00
29'inci Maçgünü
13 Eylül 2017 Çarşamba
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    10:45
30'inci Maçgünü
17 Eylül 2017 Pazar
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Kuressaare Kuressaare
    vs
    09:00
31'inci Maçgünü
24 Eylül 2017 Pazar
  • Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    09:00
32'inci Maçgünü
1 Ekim 2017 Pazar
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    06:00
33'inci Maçgünü
15 Ekim 2017 Pazar
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    FC Elva FC Elva
    vs
    09:00
34'inci Maçgünü
19 Ekim 2017 Perşembe
  • Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    12:00
35'inci Maçgünü
29 Ekim 2017 Pazar
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    vs
    07:00
36'inci Maçgünü
5 Kasım 2017 Pazar
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    06:00

HEAD TO HEAD

Tallinna Fc Flora U21 vs Tartu FC Santos
5 Galibiyet
0 Beraberlik
4 Galibiyet
Tallinna Fc Flora U21 vs Tallinna FC Levadia II
7 Galibiyet
2 Beraberlik
1 Galibiyet
Tallinna Fc Flora U21 vs Tallinha FC Infonet II
5 Galibiyet
1 Beraberlik
2 Galibiyet
Tallinna Fc Flora U21 vs Tallinna Kalev
4 Galibiyet
2 Beraberlik
4 Galibiyet
Tallinna Fc Flora U21 vs Maardu Linnameeskond
3 Galibiyet
1 Beraberlik
0 Galibiyet
Tallinna Fc Flora U21 vs Narva United Fc
1 Galibiyet
0 Beraberlik
1 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Sportland Arena
Tallinn
Kapasite
500

Internet Takipçileri

10 372
Facebook Beğenileri
32'inci Maçgünü
30 Eylül 2016 Cuma
Son 16 Final Karşılaşması
21 Eylül 2016 Çarşamba
30'inci Maçgünü
17 Eylül 2016 Cumartesi
29'inci Maçgünü
14 Eylül 2016 Çarşamba
26'inci Maçgünü
24 Ağustos 2016 Çarşamba
25'inci Maçgünü
20 Ağustos 2016 Cumartesi
24'inci Maçgünü
17 Ağustos 2016 Çarşamba
23'inci Maçgünü
13 Ağustos 2016 Cumartesi
Son 32 Final Karşılaşması
10 Ağustos 2016 Çarşamba
17'inci Maçgünü
30 Haziran 2016 Perşembe
  • Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    1 : 1
    12:00
16'inci Maçgünü
12 Haziran 2016 Pazar
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    0 : 1
    05:00
15'inci Maçgünü
8 Haziran 2016 Çarşamba
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    4 : 1
    11:00
14'inci Maçgünü
25 Mayıs 2016 Çarşamba
  • Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    1 : 1
    11:00
13'inci Maçgünü
19 Mayıs 2016 Perşembe
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    0 : 2
    12:00
12'inci Maçgünü
14 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Lootus Lootus
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    0 : 1
    06:00
11'inci Maçgünü
5 Mayıs 2016 Perşembe
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Nomme Kalju Fc U21 Nomme Kalju Fc U21
    3 : 2
    12:00
10'inci Maçgünü
28 Nisan 2016 Perşembe
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    2 : 0
    12:00
9'inci Maçgünü
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    1 : 1
    06:00
8'inci Maçgünü
17 Nisan 2016 Pazar
  • Nomme Kalju Fc U21 Nomme Kalju Fc U21
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    2 : 2
    09:00
7'inci Maçgünü
10 Nisan 2016 Pazar
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Lootus Lootus
    6 : 0
    06:00
6'inci Maçgünü
5 Nisan 2016 Salı
  • Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    0 : 0
    11:00
5'inci Maçgünü
2 Nisan 2016 Cumartesi
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
    3 : 1
    12:00
4'inci Maçgünü
17 Mart 2016 Perşembe
  • Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    0 : 3
    13:00
3'inci Maçgünü
13 Mart 2016 Pazar
  • Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    1 : 0
    07:00
2'inci Maçgünü
6 Mart 2016 Pazar
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    5 : 2
    06:00
1'inci Maçgünü
27 Şubat 2016 Cumartesi
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    2 : 1
    06:00
36'inci Maçgünü
8 Kasım 2015 Pazar
  • 3 : 1
    07:00
35'inci Maçgünü
1 Kasım 2015 Pazar
  • 0 : 2
    07:00
34'inci Maçgünü
25 Ekim 2015 Pazar
  • Kivioli FC Irbis Kivioli FC Irbis
    3 : 1
    08:00
33'inci Maçgünü
18 Ekim 2015 Pazar
  • Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    2 : 5
    07:00
32'inci Maçgünü
3 Ekim 2015 Cumartesi
  • Kuressaare Kuressaare
    0 : 3
    07:00
27'inci Maçgünü
30 Eylül 2015 Çarşamba
  • 1 : 2
    10:00
31'inci Maçgünü
25 Eylül 2015 Cuma
  • 0 : 1
    10:15
30'inci Maçgünü
19 Eylül 2015 Cumartesi
  • Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    0 : 1
    07:00
29'inci Maçgünü
16 Eylül 2015 Çarşamba
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    1 : 1
    10:45
28'inci Maçgünü
10 Eylül 2015 Perşembe
  • 2 : 1
    11:00
26'inci Maçgünü
28 Ağustos 2015 Cuma
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    2 : 0
    11:30