Tallinha FC Infonet

Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuruväljak, Tallinn
4'inci Maçgünü
31 Mart 2017 Cuma
5'inci Maçgünü
7 Nisan 2017 Cuma
Çeyrekfinal karşılaşması
12 Nisan 2017 Çarşamba
6'inci Maçgünü
15 Nisan 2017 Cumartesi
7'inci Maçgünü
21 Nisan 2017 Cuma
8'inci Maçgünü
24 Nisan 2017 Pazartesi
9'inci Maçgünü
29 Nisan 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    12:00
10'inci Maçgünü
6 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    06:00
11'inci Maçgünü
13 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    vs
    09:00
12'inci Maçgünü
19 Mayıs 2017 Cuma
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    12:30
14'inci Maçgünü
30 Mayıs 2017 Salı
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    vs
    13:00
15'inci Maçgünü
2 Haziran 2017 Cuma
  • Levadia Levadia
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    12:30
16'inci Maçgünü
16 Haziran 2017 Cuma
  • Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    11:00
17'inci Maçgünü
19 Haziran 2017 Pazartesi
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Trans Narva Trans Narva
    vs
    11:00
18'inci Maçgünü
8 Temmuz 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    vs
    12:00
19'inci Maçgünü
14 Temmuz 2017 Cuma
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    12:00
21'inci Maçgünü
28 Temmuz 2017 Cuma
  • Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    12:00
22'inci Maçgünü
4 Ağustos 2017 Cuma
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    vs
    12:30
23'inci Maçgünü
11 Ağustos 2017 Cuma
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Levadia Levadia
    vs
    12:30
24'inci Maçgünü
15 Ağustos 2017 Salı
  • Trans Narva Trans Narva
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    12:00
25'inci Maçgünü
18 Ağustos 2017 Cuma
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    vs
    12:00
26'inci Maçgünü
21 Ağustos 2017 Pazartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    11:30
27'inci Maçgünü
25 Ağustos 2017 Cuma
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    12:30
28'inci Maçgünü
9 Eylül 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    vs
    12:00
29'inci Maçgünü
12 Eylül 2017 Salı
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    12:00
30'inci Maçgünü
16 Eylül 2017 Cumartesi
  • Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    09:00
31'inci Maçgünü
23 Eylül 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Trans Narva Trans Narva
    vs
    12:00
32'inci Maçgünü
29 Eylül 2017 Cuma
  • Levadia Levadia
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    12:30
33'inci Maçgünü
13 Ekim 2017 Cuma
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    12:30
34'inci Maçgünü
21 Ekim 2017 Cumartesi
  • Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    06:00
36'inci Maçgünü
4 Kasım 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    vs
    07:00

HEAD TO HEAD

Tallinha FC Infonet vs Flora Tallinn
3 Galibiyet
3 Beraberlik
4 Galibiyet
Tallinha FC Infonet vs Sillamae Kalev
3 Galibiyet
4 Beraberlik
3 Galibiyet
Tallinha FC Infonet vs Paide Flora
8 Galibiyet
1 Beraberlik
1 Galibiyet
Tallinha FC Infonet vs Nomme Kalju
3 Galibiyet
4 Beraberlik
3 Galibiyet
Tallinha FC Infonet vs Trans Narva
8 Galibiyet
2 Beraberlik
0 Galibiyet
Tallinha FC Infonet vs Jalgpallikool Tammeka
6 Galibiyet
3 Beraberlik
1 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuruväljak
Tallinn
Kapasite
200

Internet Takipçileri

5,597
Facebook Beğenileri
266
Twitter Takipçileri
2'inci Maçgünü
11 Mart 2017 Cumartesi
36'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
8. Karşılaşma
18 Ekim 2016 Salı
32'inci Maçgünü
1 Ekim 2016 Cumartesi
19'inci Maçgünü
27 Eylül 2016 Salı
30'inci Maçgünü
17 Eylül 2016 Cumartesi
29'inci Maçgünü
13 Eylül 2016 Salı
28'inci Maçgünü
10 Eylül 2016 Cumartesi
Son 16 Final Karşılaşması
6 Eylül 2016 Salı
27'inci Maçgünü
27 Ağustos 2016 Cumartesi
26'inci Maçgünü
23 Ağustos 2016 Salı
25'inci Maçgünü
19 Ağustos 2016 Cuma
23'inci Maçgünü
13 Ağustos 2016 Cumartesi
21'inci Maçgünü
30 Temmuz 2016 Cumartesi
Son 32 Final Karşılaşması
26 Temmuz 2016 Salı
20'inci Maçgünü
23 Temmuz 2016 Cumartesi
18'inci Maçgünü
10 Temmuz 2016 Pazar
30 Haziran 2016 Perşembe
  • Heart of Midlothian Heart of Midlothian
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    2 : 1
    15:00
16'inci Maçgünü
19 Haziran 2016 Pazar
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    3 : 1
    06:00
1'inci Maçgünü
12 Haziran 2016 Pazar
  • Levadia Levadia
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    2 : 0
    11:00
14'inci Maçgünü
23 Mayıs 2016 Pazartesi
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    1 : 2
    12:00
13'inci Maçgünü
17 Mayıs 2016 Salı
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Trans Narva Trans Narva
    2 : 1
    11:00
12'inci Maçgünü
14 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Levadia Levadia
    3 : 2
    09:00
15'inci Maçgünü
10 Mayıs 2016 Salı
  • Paide Flora Paide Flora
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    1 : 4
    12:00
11'inci Maçgünü
7 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    0 : 1
    09:00
10'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    0 : 0
    12:00
17'inci Maçgünü
26 Nisan 2016 Salı
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    2 : 1
    12:00
9'inci Maçgünü
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • Trans Narva Trans Narva
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    0 : 3
    06:00
8'inci Maçgünü
16 Nisan 2016 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    4 : 1
    06:00
7'inci Maçgünü
9 Nisan 2016 Cumartesi
  • Levadia Levadia
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    1 : 0
    11:30
6'inci Maçgünü
4 Nisan 2016 Pazartesi
  • Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    2 : 2
    11:00
5'inci Maçgünü
1 Nisan 2016 Cuma
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    1 : 1
    12:00
4'inci Maçgünü
19 Mart 2016 Cumartesi
  • Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    0 : 2
    07:00
3'inci Maçgünü
12 Mart 2016 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    4 : 0
    12:00
2'inci Maçgünü
9 Mart 2016 Çarşamba
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    2 : 1
    12:00
1'inci Maçgünü
5 Mart 2016 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    0 : 2
    06:00