Tallinha FC Infonet II

Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuruväljak, Tallinn
1'inci Maçgünü
4 Mart 2017 Cumartesi
2'inci Maçgünü
12 Mart 2017 Pazar
4'inci Maçgünü
2 Nisan 2017 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    09:00
5'inci Maçgünü
8 Nisan 2017 Cumartesi
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    09:00
6'inci Maçgünü
15 Nisan 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    vs
    09:00
7'inci Maçgünü
20 Nisan 2017 Perşembe
  • Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    12:00
8'inci Maçgünü
26 Nisan 2017 Çarşamba
  • Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    13:00
9'inci Maçgünü
30 Nisan 2017 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    FC Elva FC Elva
    vs
    12:00
10'inci Maçgünü
7 Mayıs 2017 Pazar
  • FC Elva FC Elva
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    09:00
11'inci Maçgünü
14 Mayıs 2017 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    vs
    12:00
12'inci Maçgünü
20 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    vs
    09:00
13'inci Maçgünü
24 Mayıs 2017 Çarşamba
  • Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    13:00
14'inci Maçgünü
28 Mayıs 2017 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    09:00
15'inci Maçgünü
1 Haziran 2017 Perşembe
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    12:00
16'inci Maçgünü
17 Haziran 2017 Cumartesi
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    12:00
17'inci Maçgünü
3 Temmuz 2017 Pazartesi
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Kuressaare Kuressaare
    vs
    12:00
18'inci Maçgünü
9 Temmuz 2017 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    vs
    09:00
19'inci Maçgünü
15 Temmuz 2017 Cumartesi
  • Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    12:00
20'inci Maçgünü
22 Temmuz 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    vs
    12:00
21'inci Maçgünü
29 Temmuz 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    FC Elva FC Elva
    vs
    12:00
22'inci Maçgünü
3 Ağustos 2017 Perşembe
  • Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    12:00
23'inci Maçgünü
12 Ağustos 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    vs
    12:00
24'inci Maçgünü
16 Ağustos 2017 Çarşamba
  • Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    13:00
25'inci Maçgünü
19 Ağustos 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    vs
    12:00
26'inci Maçgünü
23 Ağustos 2017 Çarşamba
  • Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    13:00
27'inci Maçgünü
27 Ağustos 2017 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Kuressaare Kuressaare
    vs
    09:00
28'inci Maçgünü
10 Eylül 2017 Pazar
  • Kuressaare Kuressaare
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    09:00
29'inci Maçgünü
14 Eylül 2017 Perşembe
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    vs
    12:00
30'inci Maçgünü
17 Eylül 2017 Pazar
  • Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    09:00
31'inci Maçgünü
24 Eylül 2017 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tartu JK Welco Elekter Tartu JK Welco Elekter
    vs
    09:00
32'inci Maçgünü
1 Ekim 2017 Pazar
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    06:00
33'inci Maçgünü
14 Ekim 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    vs
    06:00
34'inci Maçgünü
22 Ekim 2017 Pazar
  • FC Elva FC Elva
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    06:00
35'inci Maçgünü
29 Ekim 2017 Pazar
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    vs
    07:00
36'inci Maçgünü
5 Kasım 2017 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    vs
    06:00

HEAD TO HEAD

Tallinha FC Infonet II vs Tallinna FC Levadia II
3 Galibiyet
1 Beraberlik
4 Galibiyet
Tallinha FC Infonet II vs Maardu Linnameeskond
1 Galibiyet
0 Beraberlik
3 Galibiyet
Tallinha FC Infonet II vs Tallinna Kalev
5 Galibiyet
1 Beraberlik
2 Galibiyet
Tallinha FC Infonet II vs Tartu FC Santos
4 Galibiyet
0 Beraberlik
4 Galibiyet
Tallinha FC Infonet II vs Rakvere JK Tarvas
3 Galibiyet
2 Beraberlik
0 Galibiyet
Tallinha FC Infonet II vs Tallinna Fc Flora U21
2 Galibiyet
1 Beraberlik
5 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuruväljak
Tallinn
Kapasite
200

Internet Takipçileri

5 475
Facebook Beğenileri
259
Twitter Takipçileri
34'inci Maçgünü
23 Ekim 2016 Pazar
8. Karşılaşma
19 Ekim 2016 Çarşamba
33'inci Maçgünü
15 Ekim 2016 Cumartesi
28'inci Maçgünü
8 Eylül 2016 Perşembe
Son 16 Final Karşılaşması
1 Eylül 2016 Perşembe
27'inci Maçgünü
29 Ağustos 2016 Pazartesi
24'inci Maçgünü
17 Ağustos 2016 Çarşamba
22'inci Maçgünü
6 Ağustos 2016 Cumartesi
Son 32 Final Karşılaşması
3 Ağustos 2016 Çarşamba
21'inci Maçgünü
31 Temmuz 2016 Pazar
20'inci Maçgünü
25 Temmuz 2016 Pazartesi
16'inci Maçgünü
11 Haziran 2016 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    1 : 5
    05:00
15'inci Maçgünü
8 Haziran 2016 Çarşamba
  • Lootus Lootus
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    0 : 4
    12:00
14'inci Maçgünü
25 Mayıs 2016 Çarşamba
  • Nomme Kalju Fc U21 Nomme Kalju Fc U21
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    2 : 3
    13:00
13'inci Maçgünü
21 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    2 : 3
    06:00
12'inci Maçgünü
15 Mayıs 2016 Pazar
  • Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    2 : 0
    06:00
11'inci Maçgünü
8 Mayıs 2016 Pazar
  • Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    5 : 1
    12:00
10'inci Maçgünü
1 Mayıs 2016 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    6 : 2
    06:00
9'inci Maçgünü
24 Nisan 2016 Pazar
  • Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    5 : 2
    12:00
8'inci Maçgünü
17 Nisan 2016 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
    5 : 0
    12:00
7'inci Maçgünü
10 Nisan 2016 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Tallinna FC Levadia II Tallinna FC Levadia II
    2 : 1
    09:00
6'inci Maçgünü
6 Nisan 2016 Çarşamba
  • Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    2 : 3
    12:00
5'inci Maçgünü
3 Nisan 2016 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Nomme Kalju Fc U21 Nomme Kalju Fc U21
    2 : 0
    09:00
4'inci Maçgünü
20 Mart 2016 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Lootus Lootus
    6 : 1
    07:00
3'inci Maçgünü
13 Mart 2016 Pazar
  • Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    1 : 2
    10:00
2'inci Maçgünü
6 Mart 2016 Pazar
  • Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
    4 : 1
    06:00
1'inci Maçgünü
27 Şubat 2016 Cumartesi
  • Tallinna Fc Flora U21 Tallinna Fc Flora U21
    Tallinha FC Infonet II Tallinha FC Infonet II
    2 : 1
    06:00
36'inci Maçgünü
8 Kasım 2015 Pazar
  • 3 : 1
    07:00
35'inci Maçgünü
31 Ekim 2015 Cumartesi
  • 0 : 3
    13:00
34'inci Maçgünü
25 Ekim 2015 Pazar
  • 3 : 4
    10:30
33'inci Maçgünü
18 Ekim 2015 Pazar
  • Kivioli FC Irbis Kivioli FC Irbis
    1 : 4
    07:00
32'inci Maçgünü
2 Ekim 2015 Cuma
  • Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    0 : 1
    12:00
Son 16 Final Karşılaşması
29 Eylül 2015 Salı
  • Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    0 : 3
    12:00
31'inci Maçgünü
26 Eylül 2015 Cumartesi
  • Kuressaare Kuressaare
    2 : 1
    07:00
30'inci Maçgünü
20 Eylül 2015 Pazar
  • 0 : 9
    07:00
29'inci Maçgünü
16 Eylül 2015 Çarşamba
  • Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    4 : 1
    12:00
28'inci Maçgünü
13 Eylül 2015 Pazar
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    5 : 1
    09:30
27'inci Maçgünü
4 Eylül 2015 Cuma
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    0 : 2
    11:30