Suduva Marij

Arvi arena, Marijampole
1'inci Maçgünü
4 Mart 2017 Cumartesi
2'inci Maçgünü
9 Mart 2017 Perşembe
3'inci Maçgünü
16 Mart 2017 Perşembe
4'inci Maçgünü
30 Mart 2017 Perşembe
  • Suduva Marij Suduva Marij
    Atlantas Klaipe Atlantas Klaipe
    vs
    13:00
5'inci Maçgünü
9 Nisan 2017 Pazar
  • Utenis Utena Utenis Utena
    Suduva Marij Suduva Marij
    vs
    08:00
6'inci Maçgünü
13 Nisan 2017 Perşembe
  • Suduva Marij Suduva Marij
    FK Kazlu Ruda Silas FK Kazlu Ruda Silas
    vs
    11:00
7'inci Maçgünü
19 Nisan 2017 Çarşamba
  • VMFD Zalgiris VMFD Zalgiris
    Suduva Marij Suduva Marij
    vs
    13:00
8'inci Maçgünü
25 Nisan 2017 Salı
  • Suduva Marij Suduva Marij
    FK Stumbras Kaunas FK Stumbras Kaunas
    vs
    13:00
9'inci Maçgünü
29 Nisan 2017 Cumartesi
  • Lietava Jonava Lietava Jonava
    Suduva Marij Suduva Marij
    vs
    09:00
10'inci Maçgünü
4 Mayıs 2017 Perşembe
  • Atlantas Klaipe Atlantas Klaipe
    Suduva Marij Suduva Marij
    vs
    13:00
11'inci Maçgünü
11 Mayıs 2017 Perşembe
  • Suduva Marij Suduva Marij
    Utenis Utena Utenis Utena
    vs
    11:00
12'inci Maçgünü
16 Mayıs 2017 Salı
  • FK Kazlu Ruda Silas FK Kazlu Ruda Silas
    Suduva Marij Suduva Marij
    vs
    11:00
13'inci Maçgünü
24 Mayıs 2017 Çarşamba
  • Suduva Marij Suduva Marij
    VMFD Zalgiris VMFD Zalgiris
    vs
    11:00
14'inci Maçgünü
31 Mayıs 2017 Çarşamba
  • Trakai FK Trakai FK
    Suduva Marij Suduva Marij
    vs
    13:00
15'inci Maçgünü
15 Haziran 2017 Perşembe
  • Suduva Marij Suduva Marij
    Lietava Jonava Lietava Jonava
    vs
    13:00
16'inci Maçgünü
21 Haziran 2017 Çarşamba
  • Suduva Marij Suduva Marij
    Atlantas Klaipe Atlantas Klaipe
    vs
    11:00
17'inci Maçgünü
23 Temmuz 2017 Pazar
  • Utenis Utena Utenis Utena
    Suduva Marij Suduva Marij
    vs
    11:00
18'inci Maçgünü
27 Temmuz 2017 Perşembe
  • Trakai FK Trakai FK
    Suduva Marij Suduva Marij
    vs
    13:00
19'inci Maçgünü
3 Ağustos 2017 Perşembe
  • Suduva Marij Suduva Marij
    FK Stumbras Kaunas FK Stumbras Kaunas
    vs
    13:00
20'inci Maçgünü
9 Ağustos 2017 Çarşamba
  • VMFD Zalgiris VMFD Zalgiris
    Suduva Marij Suduva Marij
    vs
    13:00
21'inci Maçgünü
13 Ağustos 2017 Pazar
  • Suduva Marij Suduva Marij
    FK Kazlu Ruda Silas FK Kazlu Ruda Silas
    vs
    12:00
22'inci Maçgünü
17 Ağustos 2017 Perşembe
  • Atlantas Klaipe Atlantas Klaipe
    Suduva Marij Suduva Marij
    vs
    13:00
23'inci Maçgünü
23 Ağustos 2017 Çarşamba
  • Lietava Jonava Lietava Jonava
    Suduva Marij Suduva Marij
    vs
    11:00
24'inci Maçgünü
13 Eylül 2017 Çarşamba
  • Suduva Marij Suduva Marij
    Trakai FK Trakai FK
    vs
    11:00
25'inci Maçgünü
20 Eylül 2017 Çarşamba
  • FK Stumbras Kaunas FK Stumbras Kaunas
    Suduva Marij Suduva Marij
    vs
    11:00

HEAD TO HEAD

Suduva Marij vs FK Stumbras Kaunas
8 Galibiyet
1 Beraberlik
1 Galibiyet
Suduva Marij vs Utenis Utena
5 Galibiyet
2 Beraberlik
1 Galibiyet
Suduva Marij vs VMFD Zalgiris
1 Galibiyet
1 Beraberlik
8 Galibiyet
Suduva Marij vs Lietava Jonava
4 Galibiyet
3 Beraberlik
1 Galibiyet
Suduva Marij vs Atlantas Klaipe
5 Galibiyet
3 Beraberlik
2 Galibiyet
Suduva Marij vs Trakai FK
2 Galibiyet
1 Beraberlik
7 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Arvi arena
Marijampole
Kapasite
6.250

Internet Takipçileri

6 381
Facebook Beğenileri
118
Twitter Takipçileri
1'inci Maçgünü
18 Şubat 2017 Cumartesi
33'inci Maçgünü
26 Kasım 2016 Cumartesi
32'inci Maçgünü
20 Kasım 2016 Pazar
31'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
30'inci Maçgünü
29 Ekim 2016 Cumartesi
29'inci Maçgünü
22 Ekim 2016 Cumartesi
28'inci Maçgünü
16 Ekim 2016 Pazar
27'inci Maçgünü
1 Ekim 2016 Cumartesi
Final maçı
25 Eylül 2016 Pazar
26'inci Maçgünü
20 Eylül 2016 Salı
25'inci Maçgünü
14 Eylül 2016 Çarşamba
Yarıfinal karşılaşması
10 Eylül 2016 Cumartesi
24'inci Maçgünü
7 Eylül 2016 Çarşamba
17'inci Maçgünü
28 Ağustos 2016 Pazar
23'inci Maçgünü
24 Ağustos 2016 Çarşamba
Çeyrekfinal karşılaşması
20 Ağustos 2016 Cumartesi
22'inci Maçgünü
17 Ağustos 2016 Çarşamba
21'inci Maçgünü
10 Ağustos 2016 Çarşamba
8. Karşılaşma
7 Ağustos 2016 Pazar
20'inci Maçgünü
4 Ağustos 2016 Perşembe
19'inci Maçgünü
26 Temmuz 2016 Salı
18'inci Maçgünü
20 Temmuz 2016 Çarşamba
1. Eleme Turu
7 Temmuz 2016 Perşembe
30 Haziran 2016 Perşembe
  • FC Midtjylland FC Midtjylland
    Suduva Marij Suduva Marij
    1 : 0
    13:00
16'inci Maçgünü
24 Haziran 2016 Cuma
  • Suduva Marij Suduva Marij
    Atlantas Klaipe Atlantas Klaipe
    3 : 3
    11:30
15'inci Maçgünü
16 Haziran 2016 Perşembe
  • Lietava Jonava Lietava Jonava
    Suduva Marij Suduva Marij
    1 : 1
    11:30
3. Karşılaşma
12 Haziran 2016 Pazar
  • Lietava Jonava Lietava Jonava
    Suduva Marij Suduva Marij
    5 : 6
    11:00
14'inci Maçgünü
8 Haziran 2016 Çarşamba
  • Utenis Utena Utenis Utena
    Suduva Marij Suduva Marij
    0 : 4
    11:00
13'inci Maçgünü
21 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Suduva Marij Suduva Marij
    FK Zalgiris Kaunas FK Zalgiris Kaunas
    1 : 0
    12:00
12'inci Maçgünü
18 Mayıs 2016 Çarşamba
  • Suduva Marij Suduva Marij
    FK Stumbras Kaunas FK Stumbras Kaunas
    0 : 1
    12:30
11'inci Maçgünü
7 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Trakai FK Trakai FK
    Suduva Marij Suduva Marij
    3 : 1
    10:00
10'inci Maçgünü
4 Mayıs 2016 Çarşamba
  • Suduva Marij Suduva Marij
    VMFD Zalgiris VMFD Zalgiris
    1 : 0
    11:00
9'inci Maçgünü
27 Nisan 2016 Çarşamba
  • Atlantas Klaipe Atlantas Klaipe
    Suduva Marij Suduva Marij
    1 : 2
    11:10
Yarıfinal karşılaşması
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • Suduva Marij Suduva Marij
    Trakai FK Trakai FK
    0 : 1
    08:00
8'inci Maçgünü
20 Nisan 2016 Çarşamba
  • Suduva Marij Suduva Marij
    Lietava Jonava Lietava Jonava
    3 : 0
    12:30
7'inci Maçgünü
17 Nisan 2016 Pazar
  • Suduva Marij Suduva Marij
    Utenis Utena Utenis Utena
    2 : 1
    10:00
Yarıfinal karşılaşması
13 Nisan 2016 Çarşamba
  • Trakai FK Trakai FK
    Suduva Marij Suduva Marij
    2 : 0
    12:00
6'inci Maçgünü
10 Nisan 2016 Pazar
  • FK Zalgiris Kaunas FK Zalgiris Kaunas
    Suduva Marij Suduva Marij
    2 : 2
    07:00
5'inci Maçgünü
3 Nisan 2016 Pazar
  • FK Stumbras Kaunas FK Stumbras Kaunas
    Suduva Marij Suduva Marij
    2 : 3
    07:00
4'inci Maçgünü
20 Mart 2016 Pazar
  • Suduva Marij Suduva Marij
    Trakai FK Trakai FK
    0 : 2
    11:00
3'inci Maçgünü
16 Mart 2016 Çarşamba
  • VMFD Zalgiris VMFD Zalgiris
    Suduva Marij Suduva Marij
    3 : 2
    12:10
2'inci Maçgünü
9 Mart 2016 Çarşamba
  • Suduva Marij Suduva Marij
    Atlantas Klaipe Atlantas Klaipe
    1 : 0
    11:10
1'inci Maçgünü
6 Mart 2016 Pazar
  • Lietava Jonava Lietava Jonava
    Suduva Marij Suduva Marij
    1 : 1
    06:00
36'inci Maçgünü
28 Kasım 2015 Cumartesi
  • Atlantas Klaipe Atlantas Klaipe
    Suduva Marij Suduva Marij
    2 : 1
    06:00
35'inci Maçgünü
22 Kasım 2015 Pazar
  • Suduva Marij Suduva Marij
    VMFD Zalgiris VMFD Zalgiris
    1 : 3
    11:00
34'inci Maçgünü
10 Kasım 2015 Salı
  • Suduva Marij Suduva Marij
    5 : 1
    12:30
Çeyrekfinal karşılaşması
4 Kasım 2015 Çarşamba
  • Lietava Jonava Lietava Jonava
    Suduva Marij Suduva Marij
    0 : 3
    06:00
33'inci Maçgünü
31 Ekim 2015 Cumartesi
  • Suduva Marij Suduva Marij
    FK Siauliai FK Siauliai
    5 : 0
    10:00
32'inci Maçgünü
25 Ekim 2015 Pazar
  • Suduva Marij Suduva Marij
    1 : 8
    11:00
Çeyrekfinal karşılaşması
21 Ekim 2015 Çarşamba
  • Suduva Marij Suduva Marij
    Lietava Jonava Lietava Jonava
    3 : 0
    13:00