Smorgon

Junost Stadium, Smarhon

HEAD TO HEAD

Smorgon vs Transmash Mogilev
3 Galibiyet
1 Beraberlik
6 Galibiyet
Smorgon vs FC Oshmyany
0 Galibiyet
1 Beraberlik
1 Galibiyet
Smorgon vs FC Baranovichi
2 Galibiyet
2 Beraberlik
0 Galibiyet
Smorgon vs Zvezda Minsk
1 Galibiyet
2 Beraberlik
1 Galibiyet
Smorgon vs Kommunalnik Slonim
2 Galibiyet
2 Beraberlik
0 Galibiyet
Smorgon vs Granit Mikashevichi
3 Galibiyet
1 Beraberlik
1 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Junost Stadium
Smarhon

Internet Takipçileri

120
Facebook Beğenileri
365
Twitter Takipçileri
26'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
25'inci Maçgünü
29 Ekim 2016 Cumartesi
24'inci Maçgünü
23 Ekim 2016 Pazar
23'inci Maçgünü
16 Ekim 2016 Pazar
22'inci Maçgünü
8 Ekim 2016 Cumartesi
21'inci Maçgünü
2 Ekim 2016 Pazar
20'inci Maçgünü
25 Eylül 2016 Pazar
8. Karşılaşma
21 Eylül 2016 Çarşamba
19'inci Maçgünü
17 Eylül 2016 Cumartesi
18'inci Maçgünü
10 Eylül 2016 Cumartesi
17'inci Maçgünü
4 Eylül 2016 Pazar
16'inci Maçgünü
28 Ağustos 2016 Pazar
15'inci Maçgünü
20 Ağustos 2016 Cumartesi
14'inci Maçgünü
14 Ağustos 2016 Pazar
13'inci Maçgünü
24 Temmuz 2016 Pazar
12'inci Maçgünü
16 Temmuz 2016 Cumartesi
Son 16 Final Karşılaşması
9 Temmuz 2016 Cumartesi
11'inci Maçgünü
3 Temmuz 2016 Pazar
10'inci Maçgünü
25 Haziran 2016 Cumartesi
  • Khimik Svetlogorski Khimik Svetlogorski
    Smorgon Smorgon
    2 : 0
    11:00
9'inci Maçgünü
19 Haziran 2016 Pazar
  • Smorgon Smorgon
    Luch Minsk Luch Minsk
    2 : 2
    10:00
1. Karşılaşma
11 Haziran 2016 Cumartesi
  • 0 : 5
    11:00
8'inci Maçgünü
4 Haziran 2016 Cumartesi
  • Transmash Mogilev Transmash Mogilev
    Smorgon Smorgon
    4 : 0
    10:00
7'inci Maçgünü
29 Mayıs 2016 Pazar
  • Smorgon Smorgon
    FC Orsha FC Orsha
    3 : 0
    10:00
6'inci Maçgünü
22 Mayıs 2016 Pazar
  • FC Oshmyany FC Oshmyany
    Smorgon Smorgon
    1 : 0
    10:00
5'inci Maçgünü
15 Mayıs 2016 Pazar
  • Smorgon Smorgon
    Gomelzheldortrans Gomelzheldortrans
    2 : 2
    08:00
4'inci Maçgünü
8 Mayıs 2016 Pazar
  • FC Baranovichi FC Baranovichi
    Smorgon Smorgon
    3 : 3
    09:00
3'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • Smorgon Smorgon
    Torpedo Minsk Torpedo Minsk
    1 : 2
    09:00
2'inci Maçgünü
24 Nisan 2016 Pazar
  • Smorgon Smorgon
    FC Smolevichi FC Smolevichi
    1 : 0
    10:00
1'inci Maçgünü
16 Nisan 2016 Cumartesi
  • Zvezda Minsk Zvezda Minsk
    Smorgon Smorgon
    1 : 1
    07:00
8. Karşılaşma
25 Kasım 2015 Çarşamba
  • Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
    4 : 1
    06:00
19 Kasım 2015 Perşembe
  • Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
    0 : 5
    06:00
30'inci Maçgünü
15 Kasım 2015 Pazar
  • FC GORODEYA FC GORODEYA
    1 : 3
    06:00
29'inci Maçgünü
8 Kasım 2015 Pazar
  • 0 : 1
    06:00
28'inci Maçgünü
1 Kasım 2015 Pazar
  • Smorgon Smorgon
    FC Baranovichi FC Baranovichi
    2 : 0
    06:00
27'inci Maçgünü
25 Ekim 2015 Pazar
  • ZVEZDA MINSK ZVEZDA MINSK
    Smorgon Smorgon
    1 : 4
    05:00
26'inci Maçgünü
18 Ekim 2015 Pazar
  • 1 : 0
    06:00
25'inci Maçgünü
10 Ekim 2015 Cumartesi
  • 4 : 2
    05:00
24'inci Maçgünü
4 Ekim 2015 Pazar
  • FC SMOLEVICHI FC SMOLEVICHI
    Smorgon Smorgon
    4 : 2
    08:00
23'inci Maçgünü
27 Eylül 2015 Pazar
  • FC RECHITSA-2014 FC RECHITSA-2014
    4 : 1
    08:00
22'inci Maçgünü
20 Eylül 2015 Pazar
  • FC LIDA FC LIDA
    4 : 6
    08:00
21'inci Maçgünü
13 Eylül 2015 Pazar
  • 1 : 1
    10:00
20'inci Maçgünü
6 Eylül 2015 Pazar
  • 1 : 1
    10:00
19'inci Maçgünü
30 Ağustos 2015 Pazar
  • 1 : 0
    10:00
18'inci Maçgünü
23 Ağustos 2015 Pazar
  • 1 : 1
    09:00
17'inci Maçgünü
16 Ağustos 2015 Pazar
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    5 : 1
    10:00
16'inci Maçgünü
9 Ağustos 2015 Pazar
  • 1 : 3
    11:00
Son 16 Final Karşılaşması
1 Ağustos 2015 Cumartesi
  • FC LIDA FC LIDA
    3 : 3
    10:30
15'inci Maçgünü
26 Temmuz 2015 Pazar
  • FC GORODEYA FC GORODEYA
    6 : 1
    10:00
14'inci Maçgünü
22 Temmuz 2015 Çarşamba
  • 0 : 0
    11:30
Son 16 Final Karşılaşması
18 Temmuz 2015 Cumartesi
  • FC LIDA FC LIDA
    0 : 2
    10:30